Problem z biblioteką dll

Mam problem, ostatnio znalazłem w piwnicy stary komputer więc chciałem zobaczyć od mam nim jest.Okazało się że komputer ma windows xp na którym nie da się przywrócić ustawień fabrycznych,dlatego zgrałem na pendrive windows 7 zainstalowałem i pojawiło mi się jakieś okienko że mam nie wyłączać komputer a ja go niechcący wyłączyłem i gdy chciałem włączyć komputer pojawią mi się

Proszę o pomoc z góry duży wszystkim którzy spróbują pomóc.

Reinstal lwymaganu

Kombinujesz jak młody pirat pod górkę.
No bo oryginałka win 7 już nigdzie nie dostaniesz.
Oczywiście sytuacja do opanowania. Zrób obraz bootowalny iso gparted, zbootuj i usuń wszystkie partycje. Potem utworzysz jedną na system i sformatujesz na ntfs.
To by było na tyle i możesz ponownie instalować poprawnie system bez błędu w rozruchowym.
Tylko do zakończenia instalacji nic nie rób “niechcący”.
Wyłączenie komputera podczas trwających operacji dyskowych, albo przerwa prądu w momencie instalacji uszkadza system plików - chodzi o sektor rozruchowy i “kalapito” - jak mówiła moja teściowa, gdy przypaliła zupę.
Masz na płytce jeszcze oryginalny XP do tego staruszka? O to się teraz biją. Chodzi o granie w starsze gry, a nawet do internetu są modyfikacje najnowszego palemoona.
Co popsułeś - naprawisz gpartedem, o ile nie narobiłeś errorów na dysku, tylko poszło MBR.