Problem z biblioteką KERNEL32.dll

Witam,

od razu uprzedzam, że na forum jestem nowa, więc przepraszam, jeśli to nie ten dział.

Jakiś czas temu padł mi system, więc zainstalowałam go ponownie. Windows XP Professional, SP2, wszystko pięknie działa, oprócz jednego, dość, że tak powiem, wkurzającego problemu. Mianowicie gdy chcę zainstalować jakikolwiek program - nieważne, z jakiej strony ściągnięty - pojawia się komunikat: “Nie znaleziono punktu wejścia procedury … w bibliotece KERNEL32.dll”(nazwy tych procedur są różne). Niektóre zainstalowane programy również nie działają. Dodam jeszcze, że przed ponownym zainstalowaniem(instalowałam z tej samej płytki) wszystko było OK.

Bardzo proszę o pomoc. Będę bardzo wdzięczna :slight_smile:

Pozdrawiam.

Uruchom ie i Windows update. Na stronie windows update wybierz niestandartowa, potem oprogramowanie opcjonalne i zaznacz SP3. Potem klikasz Przejrzyj i zainstaluj aktualizacje. Powinien problem zniknąć.

Sevilla112 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.