Problem z biblioteką systemową DLL user32.dll

Oto mój problem:

Spalił mi się niedawno zasilacz i pociągnął za sobą płye główną. Panowie z serwisu wymienili mi na nową ( Asrock K8NFP-VSTA) wszystko chodzi ładnie z wyjatkiem dźwieku. Po zainstalowaniu sterowników odpowiedzialnych za Audio (używam Windowsa XP) zaczął pojawiać się komunikat o treści “:” Biblioteka systemowa DLL user32.dll została zrelokowana w pamięci. Aplikacja nie będzie działać prawidłowo. Powodem relokacji było to, że biblioteka DLL C:\WINDOWS\system32\HHCTRL.OCX zajmowała zakres adresów zarezerwowanych dla systemowej biblioteki DLL. Należy skontkatować się z dostawcą w sprawie nowej biblioteki DLL’"

mimo tego komunikatu przez jakiś czas wszystko chodziło dobrze , aż do dzisiaj kiedy to po paru minutach od uruchomienia zaczął padać net tzn nie działa przeglądarka (wyskakuje komunikat o niemożności połaczenia z serwerem) nie jest to wina podłaczenia do sieci poniewać Gadu GAdu i Skyp działają poprawnie. Również Avast przy próbie aktualizacji inforuje o niemożności połączenia z serwerem. Bylem na stronie producenta płyty ale niestety nie ma na nim innych sterowników od tych , które były na płycie dołaczonej do płyty głównej. PROSZE O POMOC I Z GÓRY DZIĘKUJE.

sprawdż ten temat…

http://forum.pcformat.pl/showthread.php?tid=25034

Okej już wszystko działa.Serdeczne dzięki. Niech wiedzie się Tobie i rodzinie Twej po wsze czasy.:slight_smile: