Problem z Bios

Witam od razu przepraszam jeśli temat w złym miejscu umieszczony otóż mam problem z biosem zrobiłem reset CMOS przestawiając te zworki z pozycji 1-2 do pozycji 2-3 i po tym wszystkim normalnie uruchomiłem komputer i wyskakuje mi taki komunikat jak na zdjęciu lecz nie potrafię wejść do biosu gdy komputer się załącza tak samo jak tutaj kilknę F8 lub ALT + F2 nic się nie dzieje a komputer sam się wyłącza . Płyta to Asus P5G41T-MLX ram 8gb ddr3 procek core 2 quad q6600 grafika geforce gt 430

Odłącz wszystko z USB. Komunikat wskazuje na jakiś problem z portami USB. Jeżeli to pomoże to podłączaj po kolei urządzenia i sprawdzaj kiedy wywali coś ponownie. Jeżeli nie to odłącz z płyty głównej USB z przedniego panelu - o ile masz. W najgorszym przypadku uszkodzone porty na tylnym panelu, a to już trzeba będzie skonsultować z serwisem i pewnie wymienić.

Warto przy takim komunikacie przyjrzeć się portom usb. Jeżeli któryś jest zniszczony i powoduje zwarcie to właśnie na taki komunikat można liczyć.

Nic nie jest zniszczone , przestawiłeś przez pomyłkę zworkę odpowiedzialną za zasilanie usb z pinu 1 2 na 2 i 3 i tak to się objawia poczytaj manual do płyty głównej.

Sprawdziłem wszystkie rady i się okazało ze przypadkowo właśnie zworkę od usb musiałem przestawić dziekuję każdemu z osobna za pomoc wesołych świąt wszystkim ! temat do zamknięcia