Problem z biosem - MEMORY_MANAGEMENT

Witam! Od jakiegoś czasu podczas pracy na komie wyskakuje mi, co jakiś czas bluescreeen, na którym pokazuje się błąd MEMORY_MANAGEMENT. Piszą tam żebym wyłączył w BIOSie takie opcje jak przesłanianie i buforowanie, ale nie potrafię ich znaleźć. Co gorsza kupiłem nowy dysk i nie mogę zainstalować windowsa, bo podczas instalacji ciągle wyskakuje ten błąd.

Konfiguracja kompa:

Zasilacz: no name 350W;

Płyta główna: MSI K7T Turbo, Award Modular BIOS v6.00PG - oryginalny był już na płycie i nigdy nie robiłem aktualizacji;

Procesor: Athlon 1000Mhz Thunderbird(czy coś takiego);

Karta graficzna: no name Radeon 9200;

Dysk: WD Caviar 80GB;

RAM: 2x128MB PC133;

W dodatku bardzo się grzeje procesor, temp. dochodzi do ok 60stC, ale wydaje mi się, że te błędy nie są od tego, ponieważ taka temperatura jest już od nowości.

Może coś znajdziesz

Mi to najbardziej wyglada na padniętą pamięć ;] Czy kondensatory na płycie głównej nie sa spuchnięte ?

Chyba masz rację z tą pamięcią. Znalazłem podobnego posta na innym forum, w którym gość miał podobny problem i też w wypowiedziach mówili o RAMie.

A jeśli chodzi o kondensatory to z nimi wszystko wporządku.

No to goń do jakiegos kumpla i przynies pamiec na próbe jeśli się okaże ze wszystko jest w porządku to to juz wiesz co zrobic musisz :arrow: gonic do sklepu ;] A z tego co widze to pamięci nie masz najnowszej wiec moze to byc jej wina ;]

Ogólnie to kompa masz podobnego do mojego ;]

To była jednak pamięć. Wyciągnąłem jedną kość i śmiga :mrgreen:

Dzięki za podpowiedź.

Pozdro :!:

No tak podejrzewałem tymbardziej ze pamięci sa juz stare więc mogły paść. Tez miałem kiedys taka sytuację ;]