Problem z bitspiritem

mam najnowsza wersje

i tak

gdy sciagam pliki to przez jakiś czas to ten program dużo pamięci i zrzera

tam jest taka opcja

dysk i pamięć

i chciałbym się dowiedzieć jak to ustawić żeby mi mało pamięci zrzerało

moj pamięć jest niewielka ,jedyne 64mb

za odpowiedz z góry thx

PS: moze mi komp nie wyrabia bo czasmi mi ściaga nawet 300kb/s

i to cały czas wiec moze to jest przyczyna

Co do zrzerania pamieci przez ten program raczej niz nie poradzic.

Mozesz zmienic priorytet BitSpirita na mniejszy poprzez Manadzer Urzadzen i PPM na bitspirit.exe > priorytet > ponizej normalnego badz niski.

Jednak ja Ci radze sciagnac program BitComet

:arrow: http://www.bitcomet.com

oj już korzystałem z bitcometa i mam dużo gorsze transfery niż w bitspiricie

np.ten plik co ściagałem 300kb\s bitspiritem to bitcometem mi sciagało tak 100 kb\s albo dużo mniej

Bitcometa trzeba jeszcze odpowiednio skonfigurować.

ja tam nie koniguruje nic - a ściągam z max prędkością. :slight_smile:

A w oógle to wszystko zależy od seedów i peerów. I masz mniej ich tym moze wolniej ściągać :!:

raz miałem około 100 dołączających peerów i 230 korzystajacych i miałem wolny download :frowning: około 30-40 kb/s :expressionless: dodam że seedów było około 100 dlatego teraz korzystam z dc ++ :slight_smile:

Bitcometa trzeba jeszcze odpowiednio skonfigurować.

lorun napisz jakie łacze masz,i jaka konfiguracja kompa.

oko wam zbieleje jak wam powiem jakie mam łacze a tak wysoki transfer (ale mam screna jak sciagałem 268kb/s ,coś koło tego a zapomniałem zrobić jak miałem 379kb/s)

moje łacze to radiowe 32kb/s ! ! ! ! ! ! ! !

zdziwieni że taki tarnsfer na takie łącze ??? :smiley:

ale to prawda

mój komp cieniutki żę szok Pentium II 266 ,64mb ramu,wiecej nie muszę pisać bo nie potrzeba

a jeszcze zapmniałem napisać że ten tranfer zawdzięczam proxy

chyba zawdzięczasz osobie która miała dobry upload :?

Miałeś taki transfer z osobą w otoczeniu sieciowym czy z poza ??

Jeśli ma jak mówi łącze 256kbps, a ściągał z poza otoczenia sieciowego, to choćby osoba od której pobierał miała upload 100 Mbit/s, to lorun powinien ściągać od niej jedynie z prędkoscią 32 kB/s.

Jeśli to było w otoczeniu sieciowym, to nic dziwnego…

dalczego sćiagam z taką prędkościa

pytanie jest proste

używam proxy i śmiga

i nie pobieram z otoczenia sieciowego bo mam sam łacze radiowe 32kb/s

ze stron mi ściąga (zależy jakiej) 100- 230 kb/s

Mam łącze 256kb/s a mój Bit Spirit wyciąga czasem po 100 a niekiedy cięzko 10. Jak optymalnie ustawić ilość przychodzących i wychodzących?? Bo to chyba ma jakiś wpływ na jakość połączenia!1

to zalezy od ilości seedów i peerów

ale autor mial problem… a nie chcial sie pochwalic łączem :slight_smile:

bitspirit rzeczywiscie duzo lepiej od pozostalych klientow radzi sobie z NAT’em… (chociaz polecam jeszcze uTorrent :slight_smile: )

a co do miejsca zajmowanego w pamięci RAM

wlasnie w ustawieniach w zakładce Dysk & Pamięć masz opcje “bufor dysku dla kazdego zadania”

jesli zmniejszysz jej wartosc to aplikacja bedzie zajmowala mniej pamieci RAM… ale dysk twardy bedzie ciagle zapisywal…

opcja ta zostala stworzona wlasnie po to by oszczędzać dysk twardy :slight_smile: