Problem z błędem urządzenia we/wy. [karta SD]

mam pytanie…cos mi sie zepsulo i nie wiem jak zrobic zeby dzialalo z powrotem :frowning: a mianowicie chodzi o to, ze wkladam do czytnika kart w kompie karte SD i pokazuje mi komunikat, ze “dysk nie jest dostepny. nie mozna wykonac zadania z powodu bledu urzadzenia we/wy”. sprawdzalam wszystkie wejscia usb i w ogole nie czyta nic tej karty. na drugim kompie to samo. dodam jeszcze, ze karta ta dobrze wspolpracuje z aparatem (tylko w nim jest uzywana) i pozniej z kompem od roku - nie wiem co sie dzis z nia stalo. probowalam wkladac karte do odtw. mp3 i kablem do kompa, probowalam tez normalnie zostawic karte w aparacie i podlaczyc do kompa - tez nie dziala. dodam jeszcze ze dzis nie moge nawet robic zdjec aparatem z ta karta - pokazuje “blad karty pamieciowej”. czyli ewidentnie wina karty - na dwoch kompach to samo i w aparacie tez :frowning: sformatowac karty w aparcie sie nie da - przerywa w polowie i pokazuje blad…a jeszcze wczoraj wszystko gites dzialalo :frowning:

PROSZE O POMOC!!


nikt nie wie jak to naprawic? : (((((((

Prawdopodobnie padła Ci karta, jeśli masz ją na gwarancji jeszcze to oddaj do sklepu powinni Ci wymienić na nową, jeśli nie to niestety będziesz musiał pewnie kupić nową.

tzn jest napisane ze ta karta SD (mysle tez ze w ogole takie karty) maja gwarancje dozywotnia producenta. tyle ze nie wiem gdzie jest paragon ze kupowalam ja w tym sklepie…na innych forach albo w ogole w necie roi sie ludzi z tym problemem ale nikt nie zna odpowiedzi jak to naprawic i co (oraz z jakiego powodu) sie zepsulo…

Ja mam podobny problem.

Mój komp nie czyta karty z aparatu od jakiś 3 dni. Wcześniej nie było problemu.

Wyskakuje komunikat że nie można wykonać żadania z powodu błędu urządzenia we/wy

Najdziwniejsze jest to, że ta karta działa w aparacie, na dvd na drukarce nawet mogę oglądać z niej zdjęcia.

Byłam u koleżanki i u niej bez problemu komp karte czyta.

Ja jestem totalnie ciemna jesli chodzi o te klocki z komputerem, dlatego prosze o pomoc.

:wink: