Problem z Blue Connect'em

Witam.

Na wstępie chciałem powiedzieć że wszystkie wątki, które znalazłem na ten temat w niczym mi nie pomogły, więc napiszę nowy.

Więc tak: Po burzy, rano nie było prądu więc pograłem trochę na laptopie na tyle ile pozwoliła bateria ;D Po tym czekałem, aż oddadzą prąd.

Kiedy na chwilę go włączyli, uruchomiłem laptopa, połączyłem się z Blue Connect’em , i wszystko było ok - jak zawsze.

Następnie znowu odłączyli światło, i laptop się wyłączył gdyż bateria była rozładowana.

Kiedy już z prądem wszystko było ok, uruchomiłem laptopa, podłączyłem BC [modem icon 225] włączyłem menagera aby się połączyć, lecz nie wykrywało urządzenia, tak więc odinstalowałem myśląc, że to w czymś pomoże, jednak nie… Ponownie podłączam modem, i kiedy powinien włączyć się instalator - nic się nie działo. (Bodajże jeszcze wyskoczyła chmurka w prawym dolnym rogu ekranu z napisem “Nie można odnaleźć urządzenia USB” [mniej-więcej coś takiego ;P]

Jedyne co działo się z modemem to to, że bardzo szybko migały dwie niebieskie lampki (o wiele szybciej niż zwykle)

Bardzo proszę o pomoc i rady.

Z góry dziękuję :smiley:

Pozdrawiam…

EDIT####

Witam ponownie.

Jako, że nikt nie udzielił mi pomocy postanowiłem zadzwonić do Ery.

Pani która miała mnie obsłużyć, po spytaniu czy mogę przyjechać z moim laptopem i modemem do sieci Ery i czy tam mi to naprawią powiedziała, że nikt tam nie pomoże i żebym ściągnął sterowniki z internetu (co mnie zdziwiło, bo BlueConnect Option Icon 225 jest “zero-cd” czy jakoś tak także instalator powinien się włączyć po włożeniu do gniazda USB. No cóż, nie miałem wyboru - zrobiłem jak poradziła mi pani.

Szukałem sporo i nic.

Jedyne co mnie zaciekawiło to to, że na jakimś innym forum ktoś miał identyczny problem do mnie i ściągnął jakieś sterowniki w wersji 3.0, ale ja nie mogłem ich znaleźć.

Chciałbym prosić Was o pomoc i wysłanie jakiś linków ze sterami… z góry dzięki

PS. a

Ściągnąłem kilka programów na, które natrafiłem i w jednym był ten manager gdzie się połącza z internetem ale gdy podłączam ICONa do gniazda jest tak samo jak wcześniej - Napis połącz jest poszarzały nie da się kliknąć, a niżej napis “Nie znaleziono urządzenia”.

Próbowałem także wyłączyć “Zezwalanie komputerowi na wyłączenie tego urządzenia w celu oszczędzania energii” - nie pomogło.

Nadal proszę o rady. Dziękuję …