Problem z Blue screenem - 0x0f4

Witam 

Mam problem z bluescreenem nie mogę znaleźć przyczyny oraz jej naprawić. Mogę liczyć na pomoc?

Zainstalowałem BlueScreenViev ale mi to nic nie mówi wrzucam wam screena z błędu

W7 SP1 x64 ?

WINDOWS UPDATE ?

Wykonaj CHKDSK dysku C :

Dysk C - Właściwości - Narzędzia - Sprawdź - Zaznacz x2 - Rozpocznij - Zaplanuj sprawdzenie dysku - OK

RESTART !

WIN+R :

EVENTVWR.exe

OK

Coś pisze na ten temat ( treść komunikatu) ?

KB2675806 ?

 

Skany dysku zrobiłem nie ukrywam skanowało się chyba z godzinę format był niedawno robiony ale nadal bluescreen wyskakuje

Proszę o screena z HDTune zakładka Health oraz z HWINFO zakładka Sensors (całe okno). Proponuję też skan memtestem (przynajmniej 3 pełne cykle)

oto screeny

1.thumb.png.a00a76f375da1a6cbf9e33facb642.thumb.png.bcaffdd672b686fe57517d0e0e72

Hej,

Temperatury w najlepszym porządku. Problemem jest niestety dysk - masz na nim 76 niestabilnych sektorów, które po oznaczeniu przez system staną się bad sectorami (parametr C5). Dodatkowo analiza S.M.A.R.T pokazuje problem z komunikację pomiędzy płytą główną, a samym dyskiem. Na początek warto wymienić przewód, którym dysk podłączony jest do kontrolera na płycie głównej. Dysk sam też generalnie nadaje się do wymiany.

Pozdrawiam,