Problem z bluescreenem podczas wyłączania komputera

Witam mam problem z pojawiającym się bluscreenem podczas wyłączania komputera.Pisze w nim coś że twój nowo zainstalowany sprzęt jest źle zainstalowany i nie działa poprawnie uruchom ponownie komputer itd.Z pewnością chodzi tutaj o port USB ponieważ w menadżerze urządzeń pojawia mi się pytajnik a obok pisze Kontroler Uniwersalnej magistrali szeregowej(USB) więc napewno to ma związek z USB lecz USB działa bez zarzutów.Posiadam windowsa XP z SP2.Wie ktoś z czym to może mieć związek albo czy są potrzebne jakieś sterowniki??

Zainstaluj sterowniki od płyty głównej (zwłaszcza chipset). Jak nie wiesz, gdzie ich szukać, to uruchom Everesta Ultimate. Z sekcji Komputer->Podsumowanie, spisz model płyty głównej.

Aby dowiedzieć się czego dotyczył bluescreen, odczytaj plik DMP. Zrób to wg tej instrukcji :arrow: Klik

Daj raport na forum wg tych zasad :arrow: viewtopic.php?f=16&t=253052

PPM na mój komp > zaawansowane > uruchamianie i odzyskiwanie --> ustawienia > odznacz automatycznie uruchom ponownie > ok

I teraz spisz co to za BSOD. (może być nr błędu lub jakiś plik który wywołał ten błąd)

Co Do USB to zainstaluj ponownie stey dołączone do kompa\płyty głównej.

Nazwa płyty głównej MSI KT4AV (MS-6712) nigdzie nie moge znaleźć sterowników pomoże ktoś?

Wszystkie sterowniki Klik

Chipset

VIA USB2.0 Patch (tylko dla XP SP1)

W razie problemów: http://www.cdrinfo.pl/download/2015020302