Problem z bluescreenem

Ostatnio zaczął pojawiać mi się blue screen przy normalnym użytkowaniu ( wyskakuje jak przeglądam neta lub w coś gram). Wyświetla się 0x000000FE z błędem BUGCODE_USB_DRIVER. Pojawiło mi się okienko z lista usb i pisze, że źle jest coś zainstalowane, to wtedy to wyłączyłem ale też nie pomogło.

Wrzucam loga z hijacka: http://www.wklejto.pl/100632

Google się kłania.

http://forum.pclab.pl/topic/359111-Ekra … SB-DRIVER/

ekran-smierci-bledzie-bugcode-usb-driver-inne-t239639.html

http://pececik.com/showthread.php?t=1170

http://www.searchengines.pl/Bugcode-USB … 74212.html

Jak chcesz więcej linków, to wpisz sobie w google nazwę tego błędu, to wrzuci ci tego mnóstwo.

Jeżeli w ogóle mogę coś zasugerować, to w pierwszej kolejności sformatuj c:, wrzuć system, potem sterowniki(mostek północny,grafika,dźwięk i co tam jeszcze będzie potrzebować) i dopiero resztę programów, ponieważ może się okazać, że coś po prostu jest nie tak z systemem, a linkami dopiero zainteresować się jak reinstall nie pomoże.

Dodam jeszcze, że mam laptopa z Windows7 64bit, podłączona jest tylko myszka bezprzewodowa.

To spróbuj ją odłączyć-być może ona powoduje problem. Jeżeli nie, to tak jak pisałem-najlepiej przeinstalować system i modlić się żeby zadziałało.

Chyba znalazłem rozwiązanie. Sprawdziłem wersje sterownika usb i jest to 6.1.7600.16788. Wpisałem to neta i znalazłem, że nazywa się Usbccgp.sys, więc ściągnąłem go z jakieś strony i wgrałem do windows/system32. Teraz testuje i od wczoraj wieczora nie pojawił się blue screen. Jak się pojawi to napiszę i zrobię ten format.

Dodane 05.07.2011 (Wt) 20:12

No tak o to chodziło nic nie wywala od tamtej chwili. Niech inni co mają ten problem spróbują to samo zrobić. Być może wpadłem na to co nikt nie wymyślił :smiley:

Daje linka do tego pliku http://www.dll-files-download.com/U/200 … 16981.html