Problem z Bluetooth - nie widzi urządzeń / Asus N53J /

Witam mam problem z bluetoothem. Nie mogę połączyć się z żadnym urządzeniem, aktualizowałem sterowniki, odinstalowałem i ponownie zainstalowałem. Nic nie pomogło. Sprawdzałem f2 + FN, przełącznik On OFF i nic - wszystko jest ok.

Może wie ktoś co trzeba zrobić ? Czy tylko serwis pozostał ?

P.S. Nie chce adaptera USB

kuba0 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

a sterowniki na pewno dobrze się zainstalowały? masz bluetooth w menadżerze urządzeń? tez mam n53 i również miałem problem z bluetooth

A przez BT w telefonie da sie znaleść urządzenie - komputer?

tak dobrze, mam go w menadżerze. Teraz patrzylem gdy przywroce kopie z 10.2012 to w pasku mam tez ikonke bluetooth, ale gdy daje ustawienia na niej to sie nie otwieraja, jak wcisne dodaj urzadzenie to chodzby godzine szukalo to nie znajduje. A jesli mam system z dnia po tym jak tej ikonki w pasku nie mam, to tez nic nie idzie zrobic. Paranoja jakas. Sciagalem sterowniki z storny Asusa i nic. Chyba trzeba bedzie sytem od nowa… A Ty jak sobie poradziłeś z tym problemem ?

Pozdrawiam Kuba

Dodane 09.04.2013 (Wt) 23:20

Tez nie może, telefon inne urządzenia znajduje ale komputera nie ;/

ja akurat formatem, ale nie z tego powodu. u mnie bluetooth w ogóle zniknął z menadżera i sterowników nie mogłem zainstalować bo nie mogły wykryć urządzenia, tak jakby go nie było w komputerze. ostatnio miałem podobny problem z kamerą, tez nie chciała się zainstalować, ale poprzez menadżer zaktualizowałem jej sterowniki i poszło, może też spróbuj tak z bluetooth. a instalujesz dobre sterowniki? bo np do mojego n53j na stronie asusa ma stery 3 różnych producentów i tylko jedne działają poprawnie

pobieram stąd,

http://pl.asus.com/Notebooks/Multimedia … /#download