Problem z bluetooth notebook aspire one

Witam serdecznie !

Od niedawna posiadam tego notebook’a acer aspire one d270 i mam problem z bluetooth. Zainstalowałem sterowniki ze strony acera ale to nic nie dało, tak jakbym w ogóle nie posiadał bluetooth w tym nootebooku. W menu start programy jest takie coś jak “urządzenia bluetooth” klikając na to pojawia się “puste”… Po zainstalowaniu tych sterowników prosto od Acer’a mam pakiet bluetooth lecz gdy próbuje to uruchomić to nic się nie dzieje… Z góry dziękuje za pomoc.

Spróbuj uruchomić bluetooth klawiszami Fn. Czasami to jedyny sposób na uruchomienie bluetootha.

Na wstępie może dokładnie sprawdź czy w specyfikacji Twojego netbooka BT w ogóle występuje - bo z tego co widzę na stronie producenta - żaden z modeli tej opcji nie posiada w standardzie, i dlatego podejrzewam że software to może i się instaluje , ale nie ma żadnego urządzenia które mogłoby obsłużyć.

Niestety nic z tego.

Urządzenia i drukarki, sprawdź tam czy masz bluetooth

Nie ma tam takiego czegoś jak bluetooth, czyli oznacza to ze nie ma wcale.

No to nie ma, jak tak bardzo potrzebujesz bluetooth to możesz kupić sobie na usb od 5zł chyba już są :lol:

Dziwna sprawa, w menadzerze urządzeń jest cos takiego jak atheros bluetooth bus i działa to urządzenie poprawnie ponoć . Natomiast w ‘urządzenia i drukarki’ nie ma takiego czegoś…

To nie urządzenie - tylko sterownik software. Zainstalowałeś pakiet do obsługi BT - to i jest. Natomiast jak widać nie masz w ogóle pozycji “Odbiorniki radiowe Bluetooth” - ergo nie masz BT.

Stąd następny wniosek: posłuchaj rady rradek21.