Problem z Bluetooth w e250

Mam samsunga e 250 i adapter Bluetooth do niego i nie mogę wysłać plików z komórki do komnputera i odwrotnie Komórka wyszukuje adapter pyta się o PIN (wcześniej tak nie było) wpisuje go i pisze Błąd połączenia wcześniej normalnie można było przesyłać pliki. Do komputera chcę wysłać 1 zdjęcie i nie mogę :frowning: (innych zdjęć też się nie da .Próbowałem wysłać to samo zdjęcie mojej siostrze i wszystko ok .Blu ma włączone i moja komórka JEST WIDZIALNA co mam robić .Pomocy! !!

Złączono Posta : 19.07.2007 (Czw) 12:45

aha i jeszcze chciałem dodać że moja siostra też nie może połączyć się z komputerem i mam program IVT BlueSoil

Złączono Posta : 19.07.2007 (Czw) 12:53

czy deinstalacja i ponowna instalacja pomogą???

Złączono Posta : 19.07.2007 (Czw) 13:17

nie pomogło próbowałem też na innych portach USB podłączyć adapter i nic ale widzę że nie chcecie mi pomóc

Złączono Posta : 19.07.2007 (Czw) 13:38

już po kłopocie

a nie czasem kod do sparowania urządzeń?

Wczoraj miałem identyczny przypadek próbując parować kompa z Samsungiem E900 przez BT programem PC Studio 3 (też wołał jakiegoś PIN’a nie wiedzieć po kij :? ). Ten soft jest skopany do granic możliwości. Co dziwne od wczoraj nie mogę też skorzystać z oprogramowania samego bluetootha (wczesniej jak najbardziej było można obejść PC Studio w ten sposób).

Nie wiem w czym problem. Będę to w najbliższych dniach ustalał. Jak ktoś będzie szybszy niech da znac o co biega. :roll:

I co było nie tak?

no to najpierw zainstalowałem od nowa sterownik i coś zaczeło drgać ale nadal nie mogłem plików przesyłać nacisnąłem ustawienia (nie znam się na angielskim 8) )i naciskałem to co mi intuicja podpowiadała i to co mogło dać coś sensownego :lol: a tutaj tak się ucieszyłem bo zaczęlo działać :wink:

Też mi się tak wydaje,przy pierwszym połaczeniu należy w telefonie podać kod i ten sam powtórzyć w kompie.A jeśli usuniesz z komputera pewien katalog “bluetooth” to też będziesz musiał powtórzyć.

Swoją drogą zauważyłem że najlepiej wpiswać kody zabezpieczające

(se-0000,nokia-12345,samsung-0000000)