Problem z BlueTooth wbudowanym w laptopie

Witam.

Posidam laptop Acer 3692NWLMi z opcja 1024MB RAM. Problem tkwi w tym iż podczas instalacji sterowników do bluetooth wyskakuje komunikat że nie znaleziono żadnego urządzenia bluetooth w komputerze i że należy podłączyć i sie pyta czy instalowac mimo tego. Ja kilka tak i instaluje. Później nadal nie znajduje urządzenia w komputerze ale wiem na 100% iż ten laptop ma wbudowane bluetooth nawet na obudowie ma przełącznik aby włączyć i wyłączyć. Po instalacji przełącznik nadal wyświetla iż nie znaleziono sterowników. W menadżerze urządzeń zanjduje jako nierozpoznane urządzenie bluetooth więć klikam aktualizuj sterowniki. Po chwili szukania znajduje i zaczyna instalować lecz za chwilę pojawia się niebieski ekran z komunikatem poniżej i komputer się ponownie uruchamia. I tak ciągle.

czMxYnqNaP.JPG

zobacz tu

OK czyli nie mam bluetooth tylko że to już jest oszustwo bo wyraźnie pisało: wbudowane urządzenie bluetooth no ale ok. Dzięki za pomoc.

ja bym się jednak upewnił w serwisie… pozdr

ehh… już to gdzieś bylo pisane… seria 369x ma tą samą obudowę…

więc przełącznik do bt jest we wszystkich, ale nie wszystkie mają bt wbudowanego;)

jeżeli sprzedawca powiedział ci, że ten model ma bt a go nie ma to oddaj sprzęt ;]

heh, ten błąd to ja bardzo często widziałem jak miałem Windows XP bez dodatków i 40GB HDD, teraz jakoś ten błąd znikną, format i instalacja WindowsXP SP2 powinna pomóc.

Mam XP Pro z SP2 no ale trudno bluetooth na allegro pod usb kosztuje 17zl wiec sobie najwyzej kupie ;p ale i tak to mi nie jest potrzebne.