Problem z bluetooth win7

Witam. Mam problem z wysyłaniem wszelkich plików z komputera na smartfona oraz z odbieraniem plików ze smartfona na komputer. Jestem pewien, że kiedyś bluetooth działał. Opcje pomocy windowsa zawiodły. W menagerze urządzeń mam 3 pozycje “zewnętrzne urządzenie bluetooth” ze znakiem zapytania. Po wybraniu opcji “aktualizuj sterownik” online, dostałem informację “system windows nie mógł zaktualizować sterownika”. Smartfon testowałem z innym smartfonem i bluetooth mojego telefonu działa w obie strony. Problem dotyczy komputera, ale niestety nie mam już pomysłu.
Poproszę o pomoc.


Jaki jest to dokładnie model urządzenia bluetooth?

Próbowałeś całkowicie odinstalować sterownik?

Tak, odinstalowalem , ściągnąłem prosto od producenta laptopa (samsung). Nie pomogło. Później spróbowałem odinstalować sterownik i poprzez Windows Update przez internet ściągnąć sterownik do bluta, tez nie pomogło. Win7 oryginalny. Gdzieś czytałem, że Win7 na samsungu ma “problem” z blutem.

Kilka dni temu wpadłem na pomysł aby zainstalować program, który automatycznie znajdzie i zaktualizuje sterowniki, ale że laptop jest mojej mamy, nie wiem, czy to pomogło, bo wczoraj go zabrała :p.