Problem z Bluetooth

Witam. Mój laptop to Dell Vostro 3700 z Win 10 64-bit. Kiedy dostałem ten laptop (grudzień 2016) bluetooth działał normalnie, ale kilka dni temu zauważyłem, że wgl go nie ma. Nie ma go w Centrum Akcji i w Menedżerze urządzeń, ale w ustawieniach jest, tylko że nigdzie nie znalazłem włącznika bluetooth. Kiedy wchodzę w: Ustawienia > Urządzenia > Bluetooth i inne urządzenia klikam ,Dodaj urządzenie Bluetooth lub inne" następnie Bluetooth (Chodzi o rodzaj urządzenia, który chce dodać) pisze: Nie można nawiązać połączenia. Widziałem poradnik na YT, że można rozwiązać problem w ustawieniach poprzez Rozwiązywanie problemów > Bluetooth, no i kiedy wykryje problem to pisze: Urządzenie nie obsługuje protokołu Bluetooth, klikam dalej i: Znalezione problemy: Sprawdź możliwości protokołu Bluetooth | Wykryty |
(Żółty trójkąt). Przysięgam, że kiedyś tu działał bluetooth bo normalnie łączyłem się z telefonem. Poradniki na YouTube nic nie dały. Jeszcze dodam, że pobierałem sterowniki ze strony producenta i nic to nie dało. PS. Screeny są w załączniku.

Sterowniki dell bluetooth 365 od producenta nie wspierają Windows 10.
Ich wsparcie skończyło się na Windows 7, w 8.1 jeszcze działały, a w Windows 10 już nie.
Możesz spróbować tych sterowników, ale gwarancji nie ma - wyczytałem tylko, że komuś zadziałały w przypadku tego modułu bluetooth:
https://www.dell.com/support/home/pl/pl/pldhs1/Drivers/DriversDetails?driverId=VY4F2

1 polubienie

Masz laptopa. Drivermax spróbuj, on powinien znaleźć sterowniki (te działające).

Dzięki Ci!!! Tyle poradników na YT obejrzałem, długo szukałem na google, dużo sterowników instalowałem, ale ten sterownik jest idealny! Już mam wszędzie Bluetooth’a. Dzięki Ci wielkie!

W języku polskim szukałeś rozwiązania?
Mi 2 minuty zajęło w wyszukiwarce https://duckduckgo.com po frazie: “dell bluetooth 365 Windows 10 drivers” (4 link od początku / ostatni post) :wink: