Problem z Bluetooth

Witam. Mój laptop to Notebook HP – 15-g245nw (ENERGY STAR) z win 10 . Kiedy dostałem ten laptop bluetooth działał normalnie, ale kilka dni temu po wymianie dysku na ssd zauważyłem, że wgl go nie ma. Nie ma go w Centrum Akcji i w Menedżerze urządzeń, ale w ustawieniach jest, tylko że nigdzie nie znalazłem włącznika bluetooth. Kiedy wchodzę w: Ustawienia; Urządzenia ; Bluetooth i inne urządzenia klikam ,Dodaj urządzenie Bluetooth lub inne" następnie Bluetooth (Chodzi o rodzaj urządzenia, który chce dodać) pisze: Nie można nawiązać połączenia. Widziałem poradnik na YT, że można rozwiązać problem w ustawieniach poprzez Rozwiązywanie problemów; Bluetooth, no i kiedy wykryje problem to pisze: Urządzenie nie obsługuje protokołu Bluetooth, klikam dalej i: Znalezione problemy: Sprawdź możliwości protokołu Bluetooth | Wykryty |
(Żółty trójkąt). Jeszcze dodam, że pobierałem sterowniki ze strony producenta i nic to nie dało

Na stronie są sterowniki bluetooth kilku firm, jesteś pewny że pobrałeś ten który masz zamontowany w laptopie?

Mam na 80% pewność, że pobrałem właściwy. Nie mogę tego jednak sprawdzić, bo bluetooth nie jest widoczny w Menadżerze urządzeń.