Problem z Boku SMS (wysłanie SMS na zły numer)

Witam (jeżeli wybrałem złą kategorie to proszę moderatora o przeniesienie). Mam taki problem, że kupowałem Play4free Funds za 7 zł, ale ja przez przypadek wysłałem SMS na numer za 24 zł. Moim pytanie jest to, czy mogę jakoś to 24 zł odzyskać. Nie wiem, czy mam do Boku dzwonić, czy już nic nie zrobie. SMS wysłałem 20 maja 2013 roku o 17:39. Co do informacji technicznych, jestem w T-Mobile i mam SE C702, a pieniędzy na koncie powinno mi wystarczyć (7,90 zł), więc jeżeli jest pewna możliwość o odzyskanie tych pieniędzy bardzo bym prosił o to, żeby mi napisać jak to zrobić.

PS. Szukałem na Google, i supporcie Boku.

http://battlefield.play4free.com/pl/store/qa

pkt.4…Dostęp do Funds zyskujesz zaraz po dokonaniu zakupu. Jeśli jesteś mieszkańcem Unii Europejskiej i nabyłeś produkt lub usługę od EA, możesz z nich zrezygnować w ciągu czternastu dni kalendarzowych, licząc od pierwszego dnia po dokonaniu zakupu (tak zwany "Cooling Off Period”). Tracisz jednak ten przywilej, jeśli zacząłeś już korzystać z usługi. Dlatego Funds nie podlegają zwrotowi, gdyż wchodzą do użytku zaraz po potwierdzeniu zakupu na stronach Battlefield Play4Free, Battlefield Heroes lub Lord of Ultima.