Problem z BOOT.INI i svrhost.exe

niedwano zaistalowalem system mechanic 7 cos tam porobil ze teraz normalnie nie wlacza sie windows . w msconfig caly czas jest uruchamianie selektywne a nie uruchamianie normalne gdy chce przelaczyc wyskakuje blad msconfig.exe

Chcialem dac naprawe widowsa przez chdsk /r zarzadalo hasla nacisnelem enter i okazalo sie ze blede haslo ale ja nigdy takiego nie ustawialem w trybie awaryjnym mam do wyboru administrator ( na haslo) i moj profil tutaj sa logi:

przy czym zaznaczam ze :

O23 - Service: Windows WorkGroup (svrhost) - Unknown owner - C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\MSINFO\svrhost.exe- gdy wchodze w konkretny plik nie ma tam svrhost.exe i nie mam co usunac w trybie awaryjnym . zkorzystalem z pomocy FIX zeby wchodzic na dyski podwojnym kliknieciem juz dziala ale caly czas jest problem z BOOT.INI

Pobierz program SDFix

Ta czynnosc wykonalem juz wczesniej i teraz wszystko chodzi dobrze

P.S. dalej problem z boot.ini

Usuń folder C:!KillBox\svrhost.exe

Daj nowy log z Combo

Wklej do Notatnika:

>>Plik>>Zapisz jako… >>> CFScript (najwygodniej będzie, jeśli zapiszesz w takiej lokalizacji, by ikonka CFScript.txt znalazła się obok ikonki ComboFix.exe )

Przeciągnij i upuść plik CFScript.txt na plik ComboFix.exe (czyli ikonkę CFScript.txt na ikonkę ComboFix.exe )

– podobnie jak na tym obrazku –>88953CFScript-createdbyMiekiemoes.gif

(jeśli pojawi się pytanie " 1 or 2" - to wpisz 1 i naciśnij ENTER) Ma się rozpocząć usuwanie. (i powstanie log)

Po restarcie usuń ręcznie folder C: ** Qoobox**.

Po tym nowy log z Combo

Czynnosci wykonane a oto raport z combo:

msconfig dalej na uruchamianiu selektywnym jest

Pobierz The Avenger. Wypakuj => uruchom => zaznacz opcję Input script manually => kliknij w taką lupkę => w okienku, które się otworzy wklej:

kliknij klawisz Done => teraz kliknij na zielone światełko => powinna pojawić się pewna informacja i kliknij OK (teraz restart).

Nadal nieprawidlowy plik BOOT.INI i msconfig na uruchamianiu selektywnym

Zobacz - http://support.microsoft.com/kb/330184/pl

heh moze bym to zrobil juz nie raz wchodzilem w naprawe dysku ale… nie wiadomo dlaczego powstalo jakies haslo adminsistratora wczesniej nie bylo i napewno ja takiego nie ustawialem wiec jestem zamrozony czy mozna uzyc tych komend bootcfg bez wlaczania naprawy widowsa?? albo jakis sposob na usuniecie tego hasla ziwazne pewnie to bylo ztym wirem

Wklej do Notatnika:

Windows Registry Editor Version 5.00


[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Lsa]

"Authentication Packages"=-

"Authentication Packages"=hex(7):6d,00,73,00,76,00,31,00,5f,00,30,00,00,00,00,\

  00

Z menu Notatnika >>> Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie na “Wszystkie pliki” >>> Zapisz jako FIX.REG >>> uruchom ten plik (dwuklik).

do czego to sluzy teraz moge juz wejsc w naprawe windowsa bez hasla adminstratora tak???

możesz pisać czytelniej i jaśniej miałem ciężki dzień :wink:

wiec zrobilem co kazales co dalej nadal jest haslo administratora i nadal nie dziala msconfig.exe

Możesz wejść normalnie do systemu?

Zobacz Active@ Boot Disk (DOS Edition) http://www.ntfs.com/boot-disk.htm można wywalić hasło

Reinstalacja XP bez utraty danych:

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … ntry109540