Problem z BOOT menagerem..?

witam…

mam takie pytanie a odnosi się do ekranu bootowania lecz żeby wytłumaczyć musze zacząć od początku…

Postanowiłem sobie ściągnąc z sieci kilka styli wizualnych do mojej visty. Jak wiadomo wiąże sie to z podmianą plików dll UXTHEME.DLL THEMEUI.DLL SHSVCS.DLL i SHELL32.DLL… po podmianie pliku shell32.dll i restarcie pojawiło sie tylko “zapraszamy” i potem małe okienko ze system nie odnalazł aplikacji “shell32.dll” i ponowne zainstalowanie tej aplikacji rozwiąże ten problem"… system sie nadzwyczajniej wysypał i nie udało mi sie żadnym sposobem uruchomić ani nie pomogło przywrócenie systemu za pomocą płyty… pojawiła mi sie jedna mała idea takie “eureka” w mojej głowie bo nie miałem ochoty stawiać systemu od nowa i slęczenia nad wgrywaniem sterowników programów ITD… przez wiele godzin wiec postanowiłem ze na szybcika postawie nowy system na drugiej partycji tylko po to żeby przy pomocy tego nowego systemu z drugiej partycji podmienić spowrotem na systemie z pierwszej partycji te shell32.dll… swieży system na drugiej partycji postawiłem w ok godzine i taki świerzak bez niczego wystarczył zeby zrealizować podmiane plików shell32 na pierwszej partycji… po całej operacji udało mi sie uruchomić system z pierwszej partycji i wszystko nawet działa wiec postanowiłem ze usune ten świerzy system z drugiej partycji wiec wszedłem w opcje w panelu sterowania w zarządzanie dyskami i potem format i okej i wszystko by było dobrze ale jest jedno takie małe “ALE” przy uruchamianiu kompa wyskakuje boot menager i rząda ode mnie zaznaczenia który system chce uruchomić mam dwa do wyboru na pierwszym miejscu jest ten niby świerzak co już go dawno wywaliłem a na drugim miejscu jest ten co go naprawiałem podmieniając ten nieszczęsny plik "shell32.dll… i tu pojawia sie mój problem moje pytanie:

jak zlikwidować ten skreen z boot menagerem przy starcie systemu tak aby mnie nie pytało który system chce odpalić tylko zeby startował właściwy i jedyny w tej chwili system ???

z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc…

Program EasyBCD: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … CD+1.7.1.6

W nim Add/remove entries

Dzięki bardzo COSIK KTOSIK właśnie pobrałem ten program i załatwił on mój problem tak wiec po problemie i można ten temat zamknąć…

jeszcze raz dzieki…