Problem z boot screenem w win 7

Witam!

Mam taki problem bo gdy po pokazaniu się ekranu BIOSU zwykle pojawia się napis twra uruchamianie systemu windows i taki jakby filmik.

A u mnie jest tak że po prostu jak w viście pasek z takimi przesuwającymi się kreseczkami i nie wiem jak to zmienić.

Z góry dziękuję !!

Jak to jest system Windows 7 Starter to tak ma być. W innych Windows 7 jest taka animacja.

Animacja? Ja mam windows 7 i nie pamiętam, abym widział jakąś animację.

Poza tym najważniejsze aby system działał.

Pisząc “animacja” miałem na myśli taki jakby taniec kolorowych kropek przy wczytywaniu sie systemu.

Jeżeli posiadasz wersję systemu wyższą niż Starter (nie jestem pewien co do wersji Basic) to sprawdź ten wątek:

KLIK

Tłumaczyło Google :lol:

Właśnie mam Windows 7 Home Premium 32-bit języki orginalne to tylko jeden en-US :o

Czyli wykonaj to dla tego jednego języka, nie sugeruj się pl-PL, który znajduje się w linku, to jest robota Google tłumacza :]

jakub888 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Win7 sam wybiera odpowiedni ekran startowy w zależności od rozdzielczości ekranu, wykrywa pewnie 1024x600, wie że animacja mogła by wyglądać nie proporcjonalnie i dlatego uruchamia pasek :slight_smile: Win7 starter ma animacje - sprawdzałem na wirtualnej maszynie :stuck_out_tongue_winking_eye:

A wie ktoś jak zwiększyć roździelczość lub ją edytować? :smiley: :smiley: