Problem z bootowaniem CD

Jest to mój pierwszy post, więc chciałbym się serdecznie przywitać.

Problem polega na tym, że chce przeinstalować system z powodu, tego że komputer po wyświetleniu się pulpitu resetuje się poprzednio ukazując komunikat o przywracaniu systemu. Stało się to po tym jak zainstalowałem nowy, rzekomo lepszy system windows speed 2. Teraz chcę powrócić do starego. Ustawiłem w BIOSie bootowanie CD, pokazuje się komunikat, żeby wcisnąć dowolny przycisk… , ale klawiatura nie reaguje. Działa, ale dopiero po tym jak wyświetli się pulpit. Przepraszam, za nie profesjonalne nazewnictwo, ale jestem laikiem. Mam nadzieję, że mi pomożecie :slight_smile:

Ja też miałem podobny problem. U mnie też tylko na Windowsie działała klawiatura. Wymieniłem klawiaturę i jest dobrze. Wymień klawiaturę.

Może tak zrób

wsadż do napędu płytke z windowsem

zresetuj komputer wciskając pare razy f8

wybierasz uruchom z dvd

i pojawi sie czarny ekran z napisem naciśnij dowolny klawisz TY naciskasz i leci instalacja

Zamiast instalować pirackie kastraty, kup sobie legalnego XP i nie będziesz miał problemów…

Mam oryginalnego XPka i właśnie jego nie mogę zainstalować :wink: Dziękuję bardzo wszystkim, za pomoc.

Właśnie nie, na zapytałem, klawiaturę masz na USB, czy ps2? Jeżeli na USB, to w biosie musisz ustawić usb support, lub usb keyboard support(będzie jedna, albo druga opcja, ponieważ w jednych biosach to się nazywa usb support, a w drugich jest to rodzielone na usb mouse support i usb keyboard support).