Problem z bootowaniem plyty Ubuntu

(Damian350z) #1

Mam problem, brzmi on tak: przy starcie kompa wkladam plyte z ubuntu i jest wszystko ok naciskam ze by sie zainstalowal i pojawia sie takie cos

, wiec wciska jeszcze raz i pojawia sie na czarnym tle takie cos

. prosze o pomoc

// Poprawiłem Twój post - pamiętaj aby używać tagów code i quote, które zwiększają czytelność postów.

Kaka'

(D@wid) #2

Z tego co tu przeczytałem wnioskuję, że masz źle wypaloną płytkę z ISO. Napisz może, czy ty nagrywałeś, czy masz oryginalną (przesłaną z góry, jeśli Sam zamawiałeś lub od kogoś dostałeś) płytkę?

(Monczkin) #3

DamianAMD proszę zmienić tytuł na konkretny.

(Damian350z) #4

Ok, plik ISO byl sciagany i wyapalany przez program ImgBurn, a takze Infra Recorder

(D@wid) #5

Sprawdź sumy md5.

Tutaj link zapoznaj się z treścią dokładnie!

(Damian350z) #6

OK nie pasuja

(matiit) #7

To ściągnij jeszcze raz :wink:

(Damian350z) #8

Juz sie robi sciagam wersje 6.12 oplaca sie ??

(D@wid) #9

Elokwentny Emu jasne.

(Damian350z) #10

No to fajnie

Złączono Posta : 06.01.2007 (Sob) 17:48

A i jeszcze jedno czy nie będe miec problemów z instalacją neostrady z modemem sagem fast800??? i czy bedzie do 6.12 pasowal program ubuneo???

(Init3) #11

Mam prośbę, możesz zakładać jeden temat do jednego problemu? Tak sie robi pamietnik a juz tego za duzo tu :?

Ja ci radze w ogóle nie instalowac linuksa bo mozesz mieć w przyszłosci problem ze sterownikami do swojego radeona, mój juz nie jest obslugiwany przez nowe stery ati (niestety ati nie jest jak nvidia), albo w przyszlosci zmienic na karte nvidii jak Ci zalezy na linie. Da sie to oczywiscie obejść, ale to juz wymaga troche wiedzy.

(Damian350z) #12

Ja wczesniej mialem Mandaryne 2006 to znalazla ster od 9600 i dzialala grafika :slight_smile: (zawsze mozna pokombinowac)

(Init3) #13

Twój radek jest jeszcze obslugiwany przez najnowsze stery i bedziesz mial akceleracje pod kazdą dystrybucją, ale kto wie co bedzie za kilka miesiecy, dlatego radze nie robic upgrade kernela (na razie mozesz robic) i jechać ile sie da na sterach ati, które obsługują twojego radka :slight_smile:

(Damian350z) #14

OK Tylko ze jest problem co scigne linuxa to niezgadzaja mi sie numerki :o