Problem z bootowaniem z pamięci flash

Witam mam taki problem otóż mój bios nie widzi karty pamięci ani pendrive a muszę koniecznie zainstalować xp, aktualnie mam windows 7, oczywiście ktoś sobie odrazu pomyśli czemu nie zainstaluję xp z płytki chodzi o to że nie mam w komputerze wogóle cd-romu a koniecznie muszę zainstalować nowy system bo aktualnego windowsa co używam jest zawirusowany wogóle cały dysk mam pełny i przydałby się format.Instalowałem także Plop Boot Menager, po zresetowanie komputer przeszedłem do wybierania systemu wybrałem boot device manager (czy jakos tak) pokazało się menu wybrałem opcje usb nagle obraz na sekunde gaśnie i klawiatura juz działać nie chce musze wtedy ponownie zresetować komputer.Aktualnie posiadam Windows 7 a chcę zainstalować windows xp, windows wgrywałem za pomocą wintoflash jaki i ultraiso i żaden sposób nie chce działać. Mój Sprzęt :

-Płyta głowna - Gigabyte GA-m61pme-s2

-2gb Ramu

-Dysk Sata 500gb

-Procesor Amd Athlon 64 x2 dual Core 5000+ 2.60ghz

proszę o pomoc.Z góry Dziękuje

W jaki sposób uruchamiałeś z pendriva?

Podłącz pendrive, włącz komputer, uruchom boot menu (zapewne F12) i sprawdź czy przy Hard Disk lub podobnie nie ma ( + ), jeśli jest to wejdź w tą opcję, sprawdź czy jest jakieś urządzenie USB.

Nie ma jest tylko nazwa mojego dysku twardego i botable device (czy jakoś tak) gdy to klikam komputer włącza się normalnie

Klawiatura przestaje działać ale instalacja windowsa się włącza?

Masz stacjonarnego czy laptopa?