Problem z Bootowaniem

Witam,
Mam problem z komputerem, otóż zamówiłem procesor do płyty głównej ale coś jest nie tak.
Komputer wchodzi normalnie do biosu, ale nie chce bootować. Restartowałem już ustawienia biosu, wyciągałem baterie na kilka minut. Problem wygląda tak, że gdy system startuje to wyświetla się na chwile kółko wczytywania Windowsa i się ścina. Chciałem się zapytać czy Update biosu coś pomoże?
Proszę o pomoc.

Specyfikacja:
ASRock H110 Pro BTC+
i3 6320 3,90 GHz
4GB DDR4 2133MHz
Dysk SSD 256GB

w tryb awaryjny wchodzi?
może po prostu windows spadł z rowerka, spróbuj np. jakąś dystrybucję linuxa odpalić (np z pendrive).

jeżeli ruszy bez problemu to może reinstalacja windowsa coś da, albo wsadzenie nośnika z windowskiem i próba naprawy

jakby było coś źle zamontowane to pewnie płyta główna by pikała
bios chyba nic nie da, z opisów nie podają żadnego zwiększania kompatybilności z cpu
https://www.asrock.com/mb/Intel/H110%20Pro%20BTC+/index.asp#BIOS

Na ogół jest to nowy dysk, próbowałem uruchamiać sprzęt że starego dysku m.2 i było to samo, myślałem że problemem jest ten dysk na złączu m.2 i wymieniłem na zwykłego ssda i jest nadal to samo.

Jak system po wymianie procesora nie startuje to wyraźny znak że procesor nadaje się do utylizacji.

Polecam spróbować, najpewniej skończy się komunikatem kernel panic.

Części do kompa były zamawiane i jeszcze z niego nie korzystałem. Jedynie co zrobiłem to wgrałem system poprzez inny komputer na ten dysk ssd. Bo nie dało się przez ten sprzęt o którym piszemy.

jakby nadawał się utylizacji to by już go uefi nie przepuścił i sypał błędami i beep’ami.
dlatego już wiemy, że przynajmniej częściowo działa. a linux na pendrive to najszybszy i najtańszy sposób aby się upewnić, że to nie cyrki windowsa tylko faktycznie problem sprzętowy. możesz tez np odpalic hiren’s boot cd i sprawdzic testami cpu, pamiec itp (o ile sie uruchomi).