Problem z bossem w Gears of War

Witam:

Mam problem z bossem w etapie pociągu to ten duży gość którego otaczają jakiejś nietoperze czy inny ■■■■ jak go załatwić ??

Poczekaj aż te “nietoperze” od niego odlecą i wtedy strzelaj mu w głowę. Jak podejdzie to przebiegnij na drugą stronę pociągu unikając ciemnych miejsc i znowu poczekaj aż nietoperze odlecą i nawalaj w głowę.

Strzelaj z łuku, by spłoszyć nietoperze. Wtedy wal ze snajperki w głowę. Gdy nietoperze wrócą, powtórz.

z tego co pamiętam to podstawa nie wchodzić w cień, cały czas musisz przemieszczać sie w świetle bo nietoperze Cie zjedzą zaraz

A więc już pomaga. Najlepiej jeśli masz przy sobie grananty, łuk, snajperka oraz Pistolet dużego kalibru.

Na co musisz uważać:

Nie mozesz wychodzić poza światlo bo Cie te ptaki/nietopeże (Nazywakaj się chyba Krylle) zabiją odrazu.

Z łuku strzelaj w bossa, po każdym strzale Krylle odleca na jakis czas. W tym czasie wyciagamy snajperke i walimy mu prosto w głowe. Dokladnie 6 strzałów na poziomie normalnym, 12 na poziomie trudnym i 18 na super trudnym.

Jeśli skonczya ci sie strzały to używaj granatów. To samo dotyczy snajperki, jeśli skonczy się amunicja to wejs pistolet dużego kalibru (ma podobną moc ale musisz bliżej podsjść bo ma gorsza celność). Jeśli zrobisz wszystko co powiedziałem to powinienieś pokonac go za 1 razem. Ja go zabiłem odrazu wiecej klopotow sprawila mi berserker’ka.

Niestety ma dla Ciebie złą wiadomość. To już koniec gry :frowning: (jesli masz orginalna gre to dołączony jest poradnik :slight_smile: )

dzięki już sobie poradziłem strasznie krótka ta gra :frowning: A jeżeli chodzi o poradnik to nie pamiętam gdzie go położyłem :sciana:

krótka gra? :slight_smile: ja miałem wrażenie za najdłuższa w jaka grałem :oops: Teraz ten rekord pobił Wiedźmin bo nie wiem co zrobić w jednej misji ;]