Problem z botowaniem z cd romu przy instalacji WinXp MC

Wczoraj byłem w sklepie w którym zakupiłem laptopa i poprosiłem gościa aby nagrał mi WMC , ale chciałem dzisiaj zainstalować ten system,wszedłem w bios (Phoenix) ustawiłem aby botowało z cd romu wyszedłem restart no i zaczęły się schody wszystko idzie niby ok ale zatrzymuje sie i wyskakuje A:\ i muszę wpisać jakąś komendę.co mam zrobić ?

system szuka poprawnego interpretera poleceń command.com

tego nie rozumiem, przy zakupie laptopa nie dostałeś żadnego systemu - piractwo?? sprzedawca nie może kopiować i rozdawać oprogramowania…

zainstaluj LINUXA !!

no nie dostałem dziwię się do dziś a zapłaciłem za to hajs a to co robi sprzedawca to nie moja brocha

twoja bo jak wpadnie CBŚ :stuck_out_tongue: a ty będziesz miał piarata to nie sprzedawcy zabiorą kompa tylko tobie :stuck_out_tongue: a skoro nie dostałeś to powinieneś dostać oryginalną płytkę oem z kluczem a nie jakąś kopię , sprzedawca nabił cię w butelkę…

nie wiem ale jutro zrobię aferę i będzie git

hmm a na fakturze od laptopa masz wzmiankę o tym, że kupiłeś Windows Media Center Edition??

ta mam ale jak byłem to gość mi powiedział ze wmc jest dostarczony z lapem od producenta i ze mam zrobic kopie wrazie w. zmieszal mnie bardzo a jak poszedlem drugi raz to byl inny kolo i nawet gadac nie chcial no to w koncu jak z tym jest ma byc ten cd czy nie ?bo juz nie wiem jedni mowia ze nie ma a jedni ze jest jak sie kupuje