Problem z bracmi w PofPT2T

Witam ja chciałbym sie was spytać czy ktoś przeszedł juz kiedyś Prince of Persia dwa trony i bossów przechodził bez problemu to i tu pojawia sie moje pytanie! Jezeli jest taka osoba która przeszła cała gre PofPT2T to czy by mogła mnie przejść dwóch braci? bo ja nie moge wiem jakim sposobem ale nie wiem czemu nie chcą zrobić tak jak jest w poradniku z gry-online?

Jezeli ktośby mógl to niech sie do mnie zgłasi i poda mi w wiadomości prywatnej @ to ja mu na @ wysle bo nie moge chwilowo wrzucic save na SERWER

PS : Z góry ThX 8)

Eh… jaka będzie satysfakcja z ukończenia gry z takimi ułatwieniami? O ile pamiętam tych frajerów dosyć łatwo było wykończyć. Lejesz tego z mieczem, aż kamera zmieni kąt i ten z toporkiem będzie chciał cię dziabnąć. Wtedy odskok w bok i lejemy w plecy (nie przejmuj się honorem) bezbronnego przeciwnika. Uważaj jednak na braciszka - będzie chciał pomóc ofierze. O ile kojarzę, za drugą seryjką będziesz mógł zrobić speed killa - tu już wiesz co robić. I tak do skutku :slight_smile:

Na początku może to się wydawać trudne, ale gdy już ich rozpracujesz to są łatwi. Pamiętaj tylko, żeby nie stracić dużo piasków na jeździe rydwanem.

Bo ja robie tak czały czas podchodze do tego brata z mieczem i nie atakuje go tylko sie blokuje i czekam kiedy po seri ciosów mieczem zaatakuje mnie ten z toporem

To mówisz ze trzeba tego z mieczem nawalac i dopero wtedy wejdzie z pomocąten z toporem !? Jak zadziała bedzie QUL dzieki za cenną radę