Problem z brakiem dzwięku w grach i niektórych programach

Witam, mam dosyć dziwny problem z dzwiękiem, otóż problem pojawił sie jeszcze na Win7. Dźwięki systemowe, muzyka z jakiejkolwiek strony z jakiejkolwiek przeglądarki jest odtwarzana normalnie, jednak kiedy włącze jakąkolwiek grę, czy nawet muzyke w media playerze, nic nie jest odtwarzane. Nie jest to problem z żadnymi kodekami, sprawdzałem czy żadna usługa sie nie wyłączyła, przeinstalowałem sterowniki, miałem nawet w planach format komutera, jednak uznałem ze może aktualizacja do Win10 coś zmieni, poniewaz szkoda mi troche formatowac dysk. Muzyka Groove działa bez problemu dzwiek jest odtwarzany, jednak w żadnej grze dzwięku po prostu nie ma. Oczywiście na mikserze nic nie jest wyciszone. Karta dzwiękowa zintegrowana, Realtek. Po prostu cisza, a na mikserze nie widać nawet sygnału z gier czy media playera. Muzyka z przeglądarek odtwarzana jest bezproblemowo. Pomoże ktoś? :slight_smile:

Świetne forum dzieki ziomki za pomoc wypierdalać nygusy /cenzura/ umiecie sam sobie dałem rade haha informatycy jak /cenzura/ pozdro dla was skoro takie pizdy prostej usterki nie potrafili naprawić, a ja zielony w tych sprawach dałem sobie rade. Z fartem mistrzowie polskiego showbiznesu komputerowego. 

Super, to napisz jak rozwiazales problem. Moze sie przyda dla kogos kto ma podobny problem.