Problem z brakiem pliku .dmp w /Minidump

tak jak w temacie. Pojawiają mi się bluescreeny z błędami i pisze ze są pliki zrzucane do pamięci fizycznej,poczytalem juz wiele

o “debugging tools” ale to za mało ,ponieważ mam program i wiem już jak to zrobić ale problem w tym że nie mam w folderze /Minidump zadnych plików .dmp, które sa niezbędne do odczytania błedu programem “debugging tools”. Prosze o odpowiedz. Dzieki

A gdzie go szukasz? Powinien być to katalog: c:\windows\minidump

i czy Masz włączone zapisywanie zdarzeń do dziennika i dalej ustawione zapisywanie informacji o debugowaniu?

Panel Sterowania->system->zaawansowane->uruchamianie i odzyskiwanie->ustawienia.

tak… mam ustawione żeby w tym calym %systemRoot%/Minidump zapisywało ale nic z tego :confused: i ze cos tam do 64kb

W dniu 30.06.2008 , o godzinie 16:32 został dopisany post przez giga89

wiec??? da ktos odpowiedz?:d

Nie używasz czasem programu CCleaner albo jakiegoś podobnego do czyszczenia systemu?

o dziwo juz mam ten plik. Przyczyna wg debuggera jest plik win32k.sys :|. Co dalej ? W google znalazłem wiele tematow na ten problem ale podobno to cos z ktoryms podzespolem,np RAM.

A jaki tam jest podany kod, bo ten plik mówi tylko, że jest problem z którymś sterownikiem (ale nie podaje, z którym). Spróbuj wszystkie zaktualizować.