Problem z brakującym plikiem win xp

Ostatnio miałem ogromny problem to było przedwczoraj musiałem zrobić formata i zainstalować wina jeszcze raz ponieważ gdy włączyłem kompa rano wszystko było ok potem gdy chciałem włączyć popołudniu wyskoczył mi komunikat (po załadowaniu biosa) że następujący plik został usunięty lub uszkodzony i byłą lokalizac C:\Windows\system32\config\System

Próbowałem to naprawić ale nie szło czy można było jakoś to naprawić bez formata??

Tryb awaryjny, wsadzenie płyty Win XP i wybranie zainstaluj brakujące pliki czy jakoś tak :slight_smile:

Uszkodzony rejestr można naprawić TAK

ale właśnie o to chodzi że gdy włączałem tryb awaryjny to nie wczytał mi sie i wyskoczył ten sam błąd

ale nie startujesz z trybu awaryjnego z windy którego masz na dysku tylko włączasz konsole odzyskiwania w płytki xp.

Otwarłem tą konsole naprawy ale nie wiedziałem jakie komeny wpisać by to naprawić;/

Może jak jest to wybierz opcję “ostatnia znana dobra konfiguracja ostatnie najlepsze działające ustawienia” czy jakoś tak.

też nie dało rady

Tomo 716 pisze:

Przecież Ziemo pisze że nie może wejść do trybu awaryjnego-to o co chodzi?

Ziemo25 pisze:

Wejść do awaryjnego czy przywrócić ostatnią znaną dobrą konfigurację?

Ziemo25 masz skorzystać z pierwszej części zalinkowanego tematu-jest wszystko po koleii opisane,nawet jakie masz wpisać komendy.

Jeżeli natomiast w grę wchodzi kwestia że nie czujesz się na siłach aby to przeprowadzić to poproś bardziej oblatanego w tych sprawach kolegę.

Inaczej tego nie rozwiążesz(skoro format nie wchodzi w grę)