Problem z Broadcom - brak literki Ć i Ę

Witam wszystkich, mam netbooka Samsung N150 - Windows 7 Starter i w czasie pisania np. wiadomości nie mam literki Ć ani Ę, przeczytałem ze jest to spowodowane zainstalowanym oprogramowaniem do karty sieciowej bezprzewodowej Broadcom , i tu moje pytanie gdyż w ustawieniach tego programu nie da się wyłączyć skrótów alt+c ani alt+e żeby pisać polskie znaki. Można dopiero odinstalowując ten program do obsługi sieci bezprzewodowej ale wtedy nie będę mógł z tego co wiem korzystać np z WIFI ale ja chciałbym mieć polskie znaki i korzystać z sieci bezprzewodowej, czy jest na to jakaś rada? Bardzo proszę o odpowiedź.

Ale znalazłem takie rozwiązanie ale czy to prawda że Windows sam sobie zainstaluje czysty sterownik ?

“jeśli objawem są właśnie tylko te dwie polski literki to należy odinstalować oprogramowanie i sterowniki Broadcom wireless 802.11n utility z poziomu panelu sterowania/programy i funkcje. Odinstaluje się całkiem karta i internetu wifi nie będzie, ale po restarcie systemu win sam sobie doinstaluje odpowiedni sterownik. Jednak sam czysty bez zbędnych utility. Wystarczy skonfigurować połączenie bezprzewodowe i śmigamy po necie wifi z wszystkimi polskimi literkami.”

Z tym, że jak miałem zainstalowany Broadcom to sam program mi wykrywał dostępne sieci bezprzewodowe w bloku, a teraz po odinstalowaniu Broadcom nic takiego niema… Mam sobie sam z konfigurować połączenie bezprzewodowe żeby korzystać z WIFI ? Bardzo proszę o rady bo w tym temacie jestem zielony.

Instalowane z płytki - wywal i najlepiej niech win update się tym zajmie.

Mam w lapie broadcoma i on nie ma żadnych sterowników co mają GUI ani żaden program do zmiany ustawień, więc masz pewnie coś zbędnego od producenta zainstalowane.

Zresztą jeśli ta karta to nie jest żadne dziwactwo to na w7 broadcom działa bez dodatkowych sterów.

Odinstalowałem oprogramowanie Broadcom i nie mogę korzystać z sieci WIFI ale za to mogę pisać Ę i Ć . Myslałem ze Windows 7 sam zaktualizuje sobie sterownik ale nic bardziej mylnego. W menadżerze urządzeń w urządzeniu : kontroler sieci po odinstalowaniu Broadcom świeci się wykrzyknik i jak daje żeby aktualizował sterownik to szuka w sieci i nic… W załączniku przesyłam to co pokazał Everest o kontrolerze sieci. Bardzo proszę o radę co zrobić żeby korzystać z WIFI a zarazem mieć te literki.

sieca.jpg

też przez długi czas męczyłam się z tym problemem, przekopałam większość forum w poszukiwaniu rozwiązania… aż w końcu postanowiłam poeksperymentować. Problem braku ć i ę jest dziełem aplikacji od broadcom, więc najzwyczajniej w świecie otworzyłam menedżera zadań i wyłączyłam proces opisany jako broadcom, bodajże wtray.exe się nazywał(albo coś bardzo podobnego).

po ponownym uruchomieniu komputera znów trzeba wyłączyć. pewnie da się to z autostartu usunąć ale ze mnie taki informatyk jak … a lepiej nie dokończę :stuck_out_tongue:

Problem zostal rozwiazany:

http://www.dublin24.net/component/optio … d,385/#387

Pozdrawiam :slight_smile:

Witam i proszę o pomoc :slight_smile:

Mam podobny problem nie moge napisac “Ć” ale to nie wszystko po właczeniu kompa robiąc cokolwiek na nim po upływie czasu tak jakby wieszala sie karta sieciowa ( mam taka sama jak napisano powyżej broadcom 802.11n) najeżdżając na na ikonkę która pokazuje siłe sygnału połaczenia nie reaguje , nie da sie jej wyłączyc wi fi a najlepsze jest to jak chce wyłączyc komputer to sie nie da. Ekran przechodzi w niebieski pisze trwa zamykanie ale laptop sie nie wyłaczy i musze go przyciskiem wyłaczyc i tak w kółko.

nie wiem co mozna zrobic. SZukałem nowszych sterowników ale nie znalazłem .

jeszcze raz bardzo prosze o pomoc moze ktoś spotkał sie z podobnym problemem.