Problem z BSOD-ami

Witam

Od jakiegoś czasu zmagam się z niebieskimi ekranami śmierci. Pojawiały się już wcześniej, ale nie były tak uciążliwe i tak częste. Większy problem zaczął się od 3 października, a BSOD-y pojawiały się w praktycznie co kilka minut. Problem ten nie występował na systemie Win 10, który był również zainstalowany na moim komputerze. Niestety format i ponowna instalacja Win7 nie przyniosła efektu (chyba, że to któryś ze sterowników zakłóca mój spokój). Tuż przed reinstalacją systemu nie były instalowane żadne aktualizacje ani sterowniki oraz żaden nowy sprzęt. Przed reinstalacją nawet w trybie awaryjnym pojawił się kilka razy BSOD. Skanowanie MemTestem nie wykazało żadnych błędów. Wszelkie narzędzia diagnostyczne wskazują, że wszystko jest ok. W załączniku przesyłam screeny z programów HDTune i  HWiNFO oraz zrzuty błędów pojawiających się przy BSOD-ach.
Mój laptop to: HP ProBook 450 G0 i jak dotąd nie miałem z nim problemów.

 

BSOD pojawia się też za każdym razem gdy próbuję wznowić działanie systemu z uśpienia.

 

Proszę o pomoc i dziękuję

Specyfikacja i testy.rar

0x00000005

 

INVALID_PROCESS_ATTACH_ATTEMPT - Błąd dotyczy zazwyczaj połączenia
Win2003Server lub WinXP SP2 z niektórymi firewallami oraz programami
antywirusowymi.
Rozwiązanie:
-Należy zastosować poprawkę proponowaną przez firmę Microsoft(link po prawej)


0x0000000A

 

IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL - Błąd ten pojawia się najczęściej poprzez działanie
złego sterownika lub niezgodności sprzętu lub oprogramowania . Oznacza on, że w
trybie jądra proces próbował uzyskać dostęp do innego procesu, podczas gdy sam miał
niższe uprawnienia IRQL od tego drugiego. To jest zabronione.
Rozwiązanie:
-Użyj ostatniej znanej dobrej konfiguracji lub przywracania systemu.
-Uaktualnij sterownik, którego dotyczy problem .


0x000000EA

 

THREAD_STUCK_IN_DEVICE_DRIVER - Błąd powoduje zazwyczaj sterownik,
który wymusił wstrzymanie w nieskończoność systemu. Przyczyną może być
sterownik, głownie karty graficznej, a nawet jej uszkodzenie sprzętowe.
Rozwiązanie:
-Uaktualnij sterownik, którego dotyczy problem.
-Spróbuj z inną kartą graficzną.

 

 

Najprawdopodobniej masz jakiś sterownik skopany. Pobierz stery ze strony producenta:

http://h20564.www2.hp.com/hpsc/swd/public/readIndex?sp4ts.oid=5359406

 

PS> Zainstaluj oryginalny OS jaki był dostarczony oryginalnie wraz z lapkiem. Ja podejrzewam sterowniki do grafiki choć mogę się mylić.

System oczywiście oryginalny z dołączonej płyty. Też mi się wydaje, że to stery od grafiki.