Problem z BSOD Wind 10

Witam mam problem z BSODem od końca czerwca tego roku wywalają mi one gdy gram próbowałem coś robić ale nic nie pomogło dlatego proszę o waszą pomoc.

Wszystkie kody zatrzymania które mnie nawiedzają:

CLOCK_WATCHDOG_TIMEOUT

SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION
Źródło problemu: afd.sys

WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR(tylko raz gdy zaktualizowałem system)

REGISTRY_FILTER_DRIVER_EXCEPTION(raz)
Źródło problemu: WdFilter.sys

kmode_exception_not_handled(raz)
Źródło problemu: fileinfo.sys

Dodatkowe informacje

HD Tune: GOODRAM Health

ID Current Worst ThresholdData Status
(01) Raw Read Error Rate 100 100 50 0 Ok
(09) Power On Hours Count 100 100 0 652 Ok
(0C) Power Cycle Count 100 100 0 302 Ok
(A8) (unknown attribute) 100 100 0 0 Ok
(AA) (unknown attribute) 100 100 10 596 Ok
(AD) (unknown attribute) 100 100 0 589880 Ok
(C0) Power Off Retract Count 100 100 0 22 Ok
(C2) Temperature 98 98 57 1966110 Ok
(DA) (unknown attribute) 100 100 50 0 Ok
(E7) Temperature 100 100 0 100 Ok
(F1) (unknown attribute) 100 100 0 1992 Ok

Power On Time : 652
Health Status : Ok

HD Tune: GOODRAM Error Scan

Scanned data : 228845 MB
Damaged Blocks : 0.0 %
Elapsed Time : 9:42

Bardzo proszę o pomoc z góry dziekuję :wink:

Czy przed tymi anomaliami coś podkręcałeś?

Raczej nie

Radzę jedno format całego komputera zainstaluj czystego windowsa bo nic innego nie zrobisz będziesz bawić się z blue screenami a tak naprawdę instalacja systemu zajmie ci 30 min

Jak to zrobić? Jakoś się przygotować?

To znaczy odpalasz windows z płyty lub pendrive, wpisujesz klucz lub pomijasz, bierzesz zainstaluj teraz, niestandardowa instalacja, formatujesz partycje z wraz ich usunięciem. Tworzysz nowe partycje na pustym już dysku (polecam je przeformatować), a następnie klikasz na partycję, gdzie chcesz system i z instalatora dalej i wykonujesz instrukcje, o które będziesz proszony.

Zapomniałeś że można też z pendriva

Najpierw ściągasz windowsa do tego jest odpowiedni program https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10 ściągasz program po czym go odpalasz klikasz swoją architekturę systemu i klikasz dalej potem jest przygotowywanie i koniec wyjmujesz płytę wkładasz płytę restartujesz kompa wchodzisz w biosa zmieniasz żeby najpierw odpalało ci się z płyty UWAGA: Drugi musi być zawsze dysk twardy będzie ładowanie plików klikasz dalej formatujesz wszystkie partycje klikasz dalej jest instalowanie systemu jak będziesz miał komputer zrestartuje się za 10 sekund wyciągasz płytę i czekasz jak ci się zrestartuje będzie tam ci się wszystko konfigurować ale ostrzegam sterowniki musisz instalować z menedżera urządzeń

Edytowane i dodane.

Nie