Problem z Buchalterem

Witam

Z góry przepraszam jeśli temat jest założony w nieodpowiednim dziale

Mam taki problem. Chce zrobić format dysku C i na tym dysku mam zainstalowany program Buchalter WIN z którego korzystają inni użytkownicy komputera. Co mam zrobić żeby nie stracić wszystkich danych zapisanych w tym programie??

Czy prostu mogę przenieść cały folder na dysk D, zrobić format C potem zainstalować buchaltera i następnie wszytko skopiować z tego starego folderu do folderu nowego po zainstalowaniu programu po formacie??

Tak to wygląda, wg mnie tu sie zapisuje wszystkie dane chyba ze jest jakiś inny folder…?

http://i30.tinypic.com/2w6gbkl.jpg

Gdyby to był mniej wazy program tak bym zrobić ale to naprawdę ważna aplikacja i boje sie ze mogę coś stracić dlatego pytam

z góry dzięki za pomoc!

Zdaję się, że chyba byłeś proszony o zapoznanie się z regulaminem forum. Za chwilę wyciągnę konsekwencje. Nazwij temat konkretnie i popraw błędy. Na forum używamy polskiej pisowni.

jeśli buchalter korzysta z bazy danych opartej na plikach możesz spróbować w taki sposób jak piszesz.

zanim jednak przystąpisz do format’u, spróbuj przenieść instalkę na innego kompa i sprawdź, czy działa.

(chwilę później zajrzałem na screen, który dałeś, powinno działać, tylko spróbuj)

czy ten program jest dos’owy, jeśli tak to może korzystać z wpisów w autoexec.bat