Problem z Buchalterem

(Max180tpt) #1

Witam

Z góry przepraszam jeśli temat jest założony w nieodpowiednim dziale

Mam taki problem. Chce zrobić format dysku C i na tym dysku mam zainstalowany program Buchalter WIN z którego korzystają inni użytkownicy komputera. Co mam zrobić żeby nie stracić wszystkich danych zapisanych w tym programie??

Czy prostu mogę przenieść cały folder na dysk D, zrobić format C potem zainstalować buchaltera i następnie wszytko skopiować z tego starego folderu do folderu nowego po zainstalowaniu programu po formacie??

Tak to wygląda, wg mnie tu sie zapisuje wszystkie dane chyba ze jest jakiś inny folder..?

Gdyby to był mniej wazy program tak bym zrobić ale to naprawdę ważna aplikacja i boje sie ze mogę coś stracić dlatego pytam

z góry dzięki za pomoc!

(Monczkin) #2

Zdaję się, że chyba byłeś proszony o zapoznanie się z regulaminem forum. Za chwilę wyciągnę konsekwencje. Nazwij temat konkretnie i popraw błędy. Na forum używamy polskiej pisowni.

(Dontbesoso) #3

jeśli buchalter korzysta z bazy danych opartej na plikach możesz spróbować w taki sposób jak piszesz.

zanim jednak przystąpisz do format'u, spróbuj przenieść instalkę na innego kompa i sprawdź, czy działa.

(chwilę później zajrzałem na screen, który dałeś, powinno działać, tylko spróbuj)

czy ten program jest dos'owy, jeśli tak to może korzystać z wpisów w autoexec.bat