Problem z buczeniem mikrofonu

Witam gdy klikam nasłuchiwanie w mikrofonie to słychać buczenie nawet gdy podłącze inny czy problemem może być karta dźwiękowa asus xonar dg bo patrzyłem już wszystko przekładałem na przód i tył wtyki, wyłączałem i odpinałem głośniki, nadal buczy nie trzeba nic gadać gdy klikam na off w mikrofonach buczenia nie słychać

Sprzężenie zwrotne prawdopodobnie powstaje i tyle. Spróbuj oddalić się od głośników, a jeśli to niemożliwe, to zmniejsz czułość mikrofonu w ustawieniach dźwięku.

1 polubienie

a nie można go jakimś programem usunąć coś? a tą czułość to da się jakoś zrobić żeby nie tracić głośności mikrofonu i nie mam też go w opcjach jak zmniejszyć bo tylko jak włączę nasłuchiwanie pokazuje mi się głośność

gdy odciągam mikrofon daleko od głośników do 2 metrów nadal buczy co mam robić?

Aler to buczenie jest słyszalne w tle, np. podczas rozmowy na Skype’ie lub MSG, czy buczą głośniki podczas, gdy mic jest podpięty?

1 polubienie

buczenie jest słyszalne podczas nasłuchiwanie w windows i podczas nagrywanie gier przez skype za bardzo z nikim nie gadam także nie mogę stwierdzić, gdy ogólnie mikrofon jest włączony nic nie buczy tylko właśnie to nasłuchiwanie i nagrywanie gdy później przeglądam video wtedy to słychać link do kanału https://www.youtube.com/channel/UCFycqM6IGrjboZ0Nv5umtMQ i jeszcze gdy podpinam słuchawki buczenie jest mniejsze ale jest

już nie wiem co mam robić

a może kupię sobie słuchawki z mikrofonem? mam na oku Słuchawki Tracer 7.1 HYDRA, Creative Sound Blaster Blaze, Słuchawki Sharkoon Skiller SGH2, Sennheiser PC 8 USB które polecacie?

Wyłącz nasłuchiwanie. Nie słyszysz co mówisz? Nie będzie buczenia, po co to komu…

ale nawet jak wyłączę to to jest np. przy nagrywaniu filmów po prostu nasłuchiwanie działa w ten sposób że słyszę jakby z drugiej strony