Problem z buforowaniem megavideo

Cześć

Zwracam się do Was o pomoc.

Od paru dni nie moge oglądac filmów Megavideo bo w pewnym momencie wskaźnik buforowania wczytuje sie do końca, a film się zacina. Po odświeżeniu strony i przejściu do miejsca w którym mnie zatrzymało, po 2-3 minutach dzieje sie to samo co wczesniej, czyli buforowanie w jednej sekundzie do końca i film przestaje iść.

Próbowałam na kilku rożnych filmach i jest tak jak wcześniej opisywałam.Od razu mówię ze mam zmienne IP więc to na pewno nie jest problem z limitem, z Internetem też wszytko ok. Próbowałam już na innych przeglądarkach i za każdym razem to samo.

Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?

A w jakich godzinach zauważasz ten problem?

Problem typowy dla braku wolnego miejsca na dysku. Film w trakcie buforowania zapisuje się do cache przeglądarki. Zapisze się tyle ile będzie miał miejsca na dysku. Przeważnie ponowne włączenie przeglądarki rozwiązuje tymczasowo problem, gdyż usuwany jest zbuforowany fragment z cache przeglądarki. Rozwiązaniem powinno być oczyszczenie dysku w celu zwiększenia wolnego miejsca na partycji na której się znajduje cache przeglądarki, zwykle to dysk systemowy czyli C.

Usuń wszystkie witryny na stronie:

http://www.macromedia.com/support/docum … tml#117717

O! A tego nie wiedziałem. Może tak być.

patka77 użyj CCleanera do usunięcia niepotrzebnych plików i opróżnienia cache.

wasze rady pomogły :slight_smile: bardzo dziekuje :*

Witam. Ostatnimi czasy ja również mam duży problem z Megavideo. Otóż film ładuje mi się do około minuty trwania normalnie ( czyli dość powoli), a następnie od razu cały pasek ładowania się wypełnia i już. Problem w tym, że mogę obejrzeć jedynie jakieś 30 sekund każdego filmu i dalej nie idzie. Nie chce się nawet dalej ładować, nawet po odświeżeniu. Tak jest z każdym filmem, czy odcinkiem serialu na Megavideo lub choćby TV.Wrzuć To. Dodam też, że z Youtube nie mam takich problemów, nie licząc tego, że teledyski się zacinają co chwilę, ale ładują się chociaż całe. Ściągnąłem nowego Flasha, ale to również nie pomogło. Mam internet stacjonarny w Orange. Używam CCleanera. Nie pomaga. Mam wolne miejsce na dysku. Usunąłem witryny na stronie podanej prze saturno.

Problemem może być często rozłączający się internet lub słabe łącze.