Problem z C media Mixer

witam mam taki problemik zwiazany wlasnie z c media mixer (posiadam karte muzyczna CMI 8738) po jej instalacji na pasek zadan wrzucany jest skrot do mixera ktory daje mozliwosci ustawienia dzwiekowego. niestety od pewnego czasu gdy klikam na ta ikone nie wyswietla sie mixer tylko regulacja glosnosci windowsowa :confused: tak samo dzieje sie jezeli odpale go z folderu windowsa tam gdzie jest ulokowany po instalacji jest to troche wkurzajace bo przeinstalowalem stery i nic nie pomoglo a win nie oferuje takich ustawien jak wlasnie ten mixer :confused:

czy ktos spotkal sie z czyms takim kiedys ?? jak tak byłbym wdzieczny za pomoc pozdr

miałem kiedyś przez moment mixer do karty dzwiękowej, bo źle wykryto kartę. Wyjmij wtyk od głośników i zainstaluj sterowniki ręcznie. Możliwe, że na płytce do płyty głównej masz sterowniki do różnych rodzajów kart dzwiękowych

mialem mixer bo przeciez to jest c media mixer ktory jest czescia sterownika do tej karty ktora mam zintegrowana na plycie ale sytuacja ta pojawila sie nie dawno w momencie gdy na chwile padl prad w okolicy no i myslalem ze bedzie cacy jak windows sobie ponaprawia bledy a tu du… po paru skanach nadal tak samo zamiast mixera mam regulacje glosnosci :confused: