Problem z c:\windows\system32\cmd.exe

witam

zainstalowałem win7 64 bity i po instalacji sterowników wyskakuje mi okno czarne okno dosowskie “c:\windows\system32\cmd.exe” pojawia sie na jakies 2 sekundy i znika.

Co to jest i co z tym mam zrobić. wcześniej takiego okna nie miałem.

uporządkuj autostart. wyrzuć z niego w szczególności stery do ATI.

w msconfig w zakladce uruchomienie mam

AMD HybrydVision Desktop Menager

Catalyst@Control Ceneter

System operacyjny MW

CTxfiHlp

co mam wyłaczyć?

Dziwi mnie jeszcze to że te pliki od grafiki zainstalowane sa na “program files (x86)” a chyba powinny być na (64)?

To nie ma specjalnej różnicy czy są zainstalowane w program files x86 czy 64.

maxi200 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

wyłączyłem to co od grafiki efekt taki, że ramka nadal sie pojawia tylko znika szybciej. co moge jeszcze zrobic?

Maxi200

Pobierz Autoruns

Uruchom program jako administrator. W menu masz ikonę dyskietki. Kliknij na nią. Zapisz log z programu w rozszerzeniu TXT . Udostępnij ten log na http://www.wklej.org

Wywal z autostartu wszystko.

przeinstalowalem jeszcze raz system i mam jeszcze jedno pytanie.

zaraz po instalacji ściągnęła sie aktualizacja i z menadżera urządzeń zniknęły wszystkie znaki zapytania czy to oznacza, że system sam dobrał sobie sterowniki?

i może już nie instalować tych z CD od płyty głównej?

Dodane 08.05.2012 (Wt) 18:24

Teraz to okno już sie nie pokazuje a przy poprzedniej instalacji zaczęło sie pokazywać po zainstalowaniu sterowników z CD

Windows 7 ma to do siebie, że dość ogarnia sterowniki. Jednak w niektórych wypadkach trzeba zainstalować je ze strony producenta. Jednak jeśli nie dzieje się nic to nie warto się w to pchać :slight_smile:

no to fajnie nic nie instaluje tylko stery do dzwiękówki SB

mam zintegrowana grafikę. przedtem miałem taki panel sterowania grafiką od radeona teraz go nie ma ale w sumie nigdy go nie używałem a wiec zostawiam jak jest.

i w uruchomieniach nic nie ma:]

Zapewne był jakiś błąd w autostarcie. Następnym razem przeczyść ccleaner’em :slight_smile: