Problem z cache google

Najpierw wprowadziłem stronę do sieci a później ją poprawiałem (mój błąd) Google ją za indeksowało jak jeszcze nie była skończona i miała mało treści. Teraz chciałbym żeby Google zrobiło to jeszcze raz i zmieniła się cache strony. Jak to zrobić bo roboty Google były na stronie już po zmianie treści na stornie ale cache nadal się nie zmienił. I dlaczego Google nie korzysta ze słów kluczowych podanych w Meta tylko z treści strony która i tak nie jest dość treściwa ?

Dodane 03.02.2009 (Wt) 14:25

I dodatkowo serwer mam na Ovh czy to może być powód wolnego uaktualnienia?

Bo może źle do znacznikow meta coś wpisałeś? U mnie wszystko ok. Ew. poproś o usunięcie i zindeksowanie jeszcze raz.

Google nie zwraca uwagi co tam wpiszesz w meta, a to że bierze z treści to raczej normalne :wink: Dodaj stronę do kilku katalogów, daj linki w stopce na forach do strony to i robot szybko znajdzie Twoją stronę i odświeży.

Dokładnie Google od pewnego czasu nie uważa znaczników meta i uznaje tylko treść.

Wymieniaj się linkami z innymi stronami i będziesz w google. :slight_smile:

Tyle że ja jestem już w Google. Ale roboty nie odświeżają mi strony z pamięci podręcznej Google. Robots.txt odwiedził mnie 10 godzi temu a strona jest dalej nieaktualna. Czy to jest inny rodzaj robotów czy może serwer blokuje uaktualnienie (ovh.pl) a może trzeba poczekać ?

Możesz zrobić ‘mapę strony’ i podrzucić to google. www.sitemaps.org/pl/