Problem z Camtasia,jaki program do kamerki i jednoczesnego głosu

Od razu piszę, że nie wiem czy to dobry temat.A więc przejdę do mojego ‘‘problemu’’. W niedługim czasie zamierzam kręcić filmy na YT.Tu proszę was o radę i pomoc.Otóż mam mikrofon z słuchawkami i kamerkę.Gry mam zamiar nagrywać poprzez Bandicam.Co do głosu i obrazu z kamerki ( no wiecie, moja skromna osoba ), to będę kręcił poprzez Camtasia Studio 8 ( chyba ,że znacie jakiś lepszy program,dzięki któremu w tym samym czasie nagram głos + obraz z kamerki, ponieważ teraz mój mikrofon trochę trzeszczy, a gdy używam Audacity, to jest piękny głos).Nie wiem jaki to model kamerki,wiem że z firmy Trust.Po zakupieniu po prostu podłączyłem do komputera nie wgrywałem żadnego sterownika ( gdy przed chwilą jakiś wgrałem , to gdy chciałęm włączyć Camtasie, to mi włączał się tak zwany Blue Screen ).Poza tym moja kamerka ( czy to Skype czy Camtasia ), wyraźnie ma spadek płynności, tzn. to nie jest taka płynność jaką oczekuję,chodzi mi o takie klatkowanie, gdy coś mówię,to głos z ruchem ust jest rozbieżny.

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

#Edit

 

Albo inaczej.Czym najlepiej nagrywać głos,obraz z kamerki , tak żeby nic nie trzeszczało,kamerka płynnie nagrywała obraz(mogą być płatne programy).Tylko też żeby mi ktoś wyjaśnił jak co poustawiać :slight_smile:

 

 

Jeszcze raz dzięki !

Mirilis action

Ten program jest płatny tak ? Jak go obsługiwać ,jeżeli zdecyduje sie na kupno ? On może nagrywać jednocześnie obraz z gry,kamerki i mój głos ?

Możesz pobrać wersję testową i wypróbować obsługa banalnie prosta

No mam i nie za bardzo rozumiem jak włączyć na raz głos z mikro obraz z gry i kamerki,mógłbyś mi troszkę pomóc ? Jak to się ma później do montowania w Camtasia Studio 8 ?

Samo nagrywanie uruchamiasz za pomocą czerwonego guzika w poszczególnych zakładkach właczysz to co Ci potrzebne aby Halo zgrywanie czyli kamera audio video jak wazystko ustawiasz dopiero nagrywasz jest mnóstwo pokazowkek na YouTube po polsku

Ok już UMIEM ! Dzięki :slight_smile: Ale płynność nagrywania przez kamerkę pozostawia wiele do życzenia … w czym może leżeć problem ?