Problem z Camtasia Studio 7

Witam. Wczoraj zainstalowałem program do nagrywania akcji z pulpitu “Camtasia Studio 7” , nagrywałem sobie troche.Dzisiaj chce znowu coś nagrać ale gdy klikam Record The Screen to wyskakuje mi taki oto błąd :

http://img683.imageshack.us/i/camtasiabd.jpg/

System: Windows XP PRO SP2

Takie okno wyskakuje dosyć często ale to powinieneś wiedzieć jeśli jestes użytkownikiem Windowsa. Jesli problem z tym programem będzie sie powtarzał to po prostu przeinstaluj go. I tyle.

no ale jak ja mam wywnioskować błąd po wyświetleniu okna debugowania XP ?.Może błąd jest wywoływany przez lewe sterowniki

Ja do tej pory nie wiedziałem ze istnieje cos takiego jak LEWE STEROWNIKI. :smiley:

Nie istnieją LEWE STEROWNIKI. Sterownik dokłada producent hardware’u do swego sprzętu np. karty graficznej, karty dźwiekowej itp. Są one konieczne do tego żeby system mógł “sobie pogadać” ze sprzętem. Bez nich ONE nie potrafią sie dogadać. To tak jakbyś miał (a) Polaka, który gada tylko po polskiemu i Ruska, który szprecha tylko po rosyjsku. Jak sie dogadaja ?

Jeśli zakupisz karte graficzna np. Radka HD 4850 producent daje ci możliwość uzytkowania za FREE sterownika bo bez niego ta płytka elektroniczna nie ma żadnej wartości. To tak jakby ktoś sprzedawał telewizor, który by nie posiadać klawisza POWER.

dobreprogramy96 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=394978