Problem z Catayst Control Center - ustawienia karty graficznej

Oprogramowanie: Windows 7 Ultimate 64-bit

Komputer: Stacjonarny 

Karta graficzna: http://i.imgur.com/3R4mfRi.png

Przeinstalowałem Windowsa, na starym winie miałem oprogramowanie  Catayst Control Center do ustawień karty graficznej, głownie 3D na wydajność ponieważ potrzebuje więcej fps w grze ale mniejsza z tym, po instalowałem / aktualizowałem sterowniki przez program Driver Booster potem pobrałem AMD Catylyst Control Center 11.12 ale mi nie działa wyskakuje taki błąd:  "Nie można uruchomić _ AMD Catalyst Control Center. W programie AMD Catalyst Control Center nie ma już żadnych ustawień, które można skonfigurować."  _http://i.imgur.com/UsX1ZDg.png

Program Drive Booster pobrał mi takie stery do karty graficznej: http://i.imgur.com/29aNPjP.png

Nie wiem czemu tak, złe stery czy coś? Potrzebuję takich ustawień: http://i.imgur.com/ZvNlM4A.jpg a wyskakuje ten błąd że niby wszystko jest zrobione. Próbowałem usunąć stery grafy programem AMD Catalyst Clean Uninstall Utility 1.4.0.0 i na zwykłych odpalić i jest to samo.

 

/edit Przeinstalowałem wina jeszcze raz, co teraz zrobić bo to działało? poda mi ktoś stery do karty graficznej itd?

"

  • Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 4.5 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane)."

Pobrałem Net Framework 4.6 i piszę że nie jest obsługiwana dla tej wersji windowsa co zrobić?

 

 

 

 

 

 

/naprawione do zamknięcia