Problem z Centrum zabezpieczeń

Zmieniłem antywirusa z avasta na kaspersky ale przestał mi działać pasek boczny odinstalowałem i spowrotem zainstalowałem avasta i wchodzę w centrum zabezpieczeń i chwile coś ustawiam a potem skacze uzycie procesora 100% i się zacina centrum zabezpieczeń. To chyba nie wirus sprawdzałem wersią internetową ESET. A od niedawna centrum zabezpiezeń nie widzi ani firewalla ani antywirusa. Mój system to Vista Home Premium 64bit Service Pack 2. A jak jeszcze raz chciałem zainstalować inny antywirus to wtedy pisze że mam avasta ale ja już go odinstalowałem. A co do avasta to mam w program files pozostałości po nim których poprzez delete nie można usunąć.

Na tej stronie jest narzędzie do deinstalacji Avast.Po tym przeczyść system i rejestr Ccleaner,podczas czyszczenia zostaniesz zapytany o wykonanie kopi rejestru,wyraź zgodę.W czasie instalacji odhacz tollbar Yahoo.Czyszczenie wykonaj w kolejności jaką podałem.Następnie wykonaj restart i spróbuj ponownie zainstalować Kaspersky,pobierz jego najnowszą wersję 2010.

dobra problem rozwiązany dzięki :smiley: