Problem z Certyfikatem Autentyczności w Windows 7

Witam Serdecznie

Mam taki problem. Kupiłem laptopa Samsung z zainstalowanym Windows 7.

Mam na spodzie przyklejony Certyfikat Autentyczności lecz całkiem starł mi się z niego klucz produktu a nie wpadłem na pomysł aby go zapisać jak był w całości.

Mogę odczytać tylko parę kolumn. Spróbowałem odczytać klucz programem.

Klucz który wyświetlił mi się na komputerze jest inny od tego z Certyfikatu.

Chciałbym otrzymać duplikat Certyfikatu Autentyczności ale co muszę zrobić i czy można coś zrobić.

Bardzo proszę o odpowiedz gdyż bardzo zależy mi na tym Certyfikacie Autentyczności.

Czekam na odpowiedz

Pozdrawiam

Witam miałem podobny problem z asusem zadzwoniłem do Microsoftu i kazali mi przesłać kopie dowodu zakupu laptopa i podać wersje systemu wraz z numerem seryjnym laptopa po 3 dniach dostałem na skrzynkę nowy kod jakiś certyfikat w pdf do wydrukowania

Dziękuję za pomoc.

Na pewno tak zrobię. A wersje i numer seryjny można sprawdzić na komputerze tak ?

A co z tym starym certyfikatem ? Nie trzeba nic robić jak będę miał ten w wersji wydrukowanej ?

Czy potem można dostać tą nalepkę ?

Przepraszam że mam tyle pytań ale jest dla mnie to bardzo ważne.

Czekam na odpowiedz

Pozdrawiam

Ja bym zostawił certyfikat na komputerze - ewentualnie zakleiłbym go taśmą. W sumie nie rozumiem producentów - wystarczy naklejać certyfikaty pod baterią…żadnych problemów…no wiesz, chodzi o wersję windowsa (Starter, Home Premium, Professional, Ultimate i ilość bitów) i nr seryjny laptopa - to prawdopodobnie jest na fakturze, można sprawdzić w komputerze (np. programem SIW).