Problem z certyfikatem na symbiana 9.1 v3

Witam

Męcze sie już od dłuższego czasu z TYM

Wszystko zrobiłem tak jak napsisano tam, i w koncu ostatnia modyfikacja:

Zedytowałem plik, klikam dwa razy i NIC, nie tworzy sie podpisay plik z programem…Pojawia sie czarne okno i znika i nic nie ma - kompletnie nie wiem o co chodzi, moze ktos z Was wie ? (mam Win XP)

I jeszcze jedno pytanko, mógłby mi ktoś podać przykładowy zedytowany plik, chodzi mi o to

signsis nazwa_programu.sis nazwa_programu_signed.sis nazwa_certyfikatu.cer sultan.key 0123456

tylko zamiast “nazwa_programu” ma być nazwa, tylko nie wiem czy wpisac tą nazwe w obu “nazwa_programu” czy tylko w jednym ? I czy z podłogą_ czy bez ?

Prosze o jaką kolwiek pomoc, bo nie wiem kogo mam sie w tej sprawie poradzić :cry:

Pozdro

No to widzę że nie tylko ja mam z tym problem,SOGA zajrzyj do tego tematu może Ci pomoże.

longer widze że masz ten sam problem co ja.

Spojrzałem do linku jaki podałeś i z tego co widzę to tylko IGI zaproponował Ci pomoc, ale w dodatku taką która mi nie pomoże :stuck_out_tongue: bo wysłał ci gotowy certyfiakt ;-).

A może ktoś inny Ci pomógł w inny sposób ? :slight_smile:

SOGA Zajrzyj tam jeszcze raz bo jest już rozwiązanie,w moim ostatnim poście jest screen jak ma to wszystko wyglądać (wszystko ma być w jednym katalogu) :wink:

Dzięki za pomoc… ale próbowałem tak jak Tobie sie udało, ale mi niestety nie :(, jestem przed formatem, to po formacie jeszcze sprobuje, moze cos nie tak z rejestrem albo cuś…

pozdro