Problem z chaos theory

Gra jest oryginalna. Po włączeniu gry nie ma na monitorze filmików wstępnych, słychac tylko dźwięk! Następnie w menu gry w tle nie jest widoczna twarz Fishera(jak to było w demie, które działało bez problemów), po wybraniu nowej gry znowu nie są widoczne filmiki i gdy już ma sie zacząc gra wyskakuje błąd:

http://img283.imageshack.us/img283/8973/bd2mj.jpg

Mój sprzęt:

AMD Athlon XP 1800+ 1,54GHz

Gigabyte ATI Radeon 9550 128ddr 128bit

512ddr RAM

Windows XP Professional SP2

Jaki DirectX i stery do karty?

directx 9.0c i stery do karty graficznej z płyty od karty wersja 6.14.10.6476

sprubuj zainstalować najnowsze sterowniki do karty graficznej (niekiedy pomaga) :stuck_out_tongue:

Tak jak kolega powiedzial powyzej , zainstaluj najnowsze sterowniki (5.7 -5.6 ) powinno pomoc.

A jesli jest jakis pacz do tej gry to bezzwlocznie go zainstaluj. :slight_smile:

instalowałem patcha 1.2 i nic nie pomógł,spróbuje jeszcze te sterowniki wgrac

jak wgrasz najnowsze sterowniki i to niepomorze to skoro to orginalna gra zadzwon do obslugi klienta, oni powiedza ci najlepiej.

Próbowałeś reinstall gry ?

Żeby wykluczyć problem z nośnikiem, moze najpierw sprawdź gre na innym kompie…

próbowałem reinstall nawet 3 razy i nic nie pomogło,a płyta nie powinna być popsuta w końcu to orginał

To, że gra jest oryginalna, nie musi oznaczać, że płyta nie może być uszkodzona. Mogła ulec awarii podczas transportu, pakowania lub tłoczenia. Skoro nic nie pomaga, masz prawo do wymiany płyty na działającą.