Problem z chomikbox

witam mam poważny problem a zarazem pytanie. czemu jak jestem na chomikuj i chce pobrać np. film to nie pobiera mi automatycznie przez program z chomikuj czyli ChomikBox tylko wyskakuje mi normalny pasek pobierania w przeglądarce na dole ekranu. Nie ważne jakiej przeglądarki używam czy chrome czy Mozilli zawsze jest to samo. Uprzedzam zarazem pytanie żeby nie było ChomikBox mam powiązany ze strona chomikuj co mam zrobić żeby działało??

Po raz: zły dział. Po dwa pobieranie filmów z chomikuj to piractwo, więc nikt Ci tu nie pomoże :slight_smile:

Możesz to jakoś uargumentować?

Chodziło mu o nielegalne treści :slight_smile:

pobierz plik lub cały folder przeciągając jego link na postać chomika na pulpicie


Może aplikacja niekompatybilna z Chrome 64 bit / Firefox Quantum 64 bit.

Chomik karze, gdy za dużo się blokuje (blokowanie reklam, skryptów).

Swoją drogą, ludzie, którzy nie mają praw do filmów, udostępniają je nawet na YT. Jest tak dużo stron z udostępnionymi filmami, że głowa boli.

Biczowanie za zabawę w chomika - nie ma sensu. Mieliby łatwiej na cda, efilmy, czy jakimś freediscu, ale to wszystko bez licencji, jak większość filmów YT.

Autor nic nie wspomniał o nielegalnych treściach, a chomikuj to nie tylko piraty. Już nie przesadzajmy :stuck_out_tongue_winking_eye:
…Ja wiem, że większość w ten sposób traktuje chomika, ale istnieje domniemanie niewinności chyba :wink:

Odpowiadałem na Twój komentarz dotyczący komentarza uzytkownika @Toxic_one :slight_smile:

Nie na tym forum, tutaj każdy z założenia traktowany jest jak pirat :wink:

1 polubienie