Problem z chrome i paskiem zadań

Witam

Dzisiaj coś dziwnego stało się z chrome otóż zwykle po włączeniu przeglądarki z paska zadań aplikacja była aktywna z tej samej ikonki a teraz tworzy się nowa i przeskakuje na sam koniec paska. Bardzo chaotycznie to opisałem ale inaczej nie potrafię bo problem jest dosyć dziwny.

Załączam screena, może coś rozjaśni.

ddds.jpg

Każda ikona kliknięta na pasku szybkiego uruchamiania, otwiera otwarte okno przeglądarki w nowej ikonie poza paskiem szybkiego uruchamiania, na pasku zadań, a nawet parę takich uruchamianych ikon, chyba że grupujesz ikony na pasku zadań. Gdybyś odblokował pasek zadań, widziałbyś ciut inaczej.

Odblokowałem i dalej to samo. Chodzi mi o to, że jeszcze wczoraj po kliknięciu na pierwszą ikonkę na pasku zadań czyli chrome, uruchamiała się i podświetlała też ta pierwsza ikonka, teraz się tworzy nowa na końcu paska…

 

Uruchomiłem kilka innych aplikacji i jest aktywna ta ikonka która aktualnie działa, nie są tworzone nowe jak w przypadku chrome. 

 

dasdsadasdsadsad.jpg

A Firefox? - kliknij dodatkowo.

FF w tej samej ikonce jest uruchamiany, tylko z chrome jest problem.

Brak w ogóle takiej opcji żeby cokolwiek w przeglądarce zmienić. Chyba zostało mi tylko ponownie zainstalować.

 

 

Znalazłem rozwiązanie :slight_smile:
Odpiąłem ikonkę z samego początku i następnie ppm na tą ostatnią i przypnij.